A Princess, an Elf, and a Demon Walk Into a Bar (S01E01) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2018, 36 min

Komentáře uživatelů k epizodě (11)

Nemůžu si pomoct, ale to zesměšnění středověkých společenských hodnot či pohádkových klasik s dodatkem dnešní připitomnělosti(např.: ten kočár) + nějaká ta připitomělost ještě navíc mě bavila. .. Na pilot mě to přišlo nadprůměrný, ale doufám, že se to ještě zlepší. .. Sice už teď nevěřím, že to bude mít třicet sérií jako Simpsonovi, ale Futuramě se to třeba přiblíží. ...(11.9.2018)

Nebylo to zlé. Démonka si člověk oblíbí, princezna je záměrně zhevl, elf roztomilý šulda...všechno vypadá na první pohled ok. Snad se tam v dalších dílech objeví nějaká nadstavba. 69%.(25.8.2018)

• jefff

Zatím těžká slabota. Nudný příběh, nezábavné vtipy, zastaralé zpracování...Asi dvakrát jsem se pozasmál. Jinak nic.(27.8.2018)

Nic pro ty, kteří mají nakoukány jak Simpsonovi, tak Futuramu. Nevtipné, nenápadité a přes nulová očekávání(první ukázky naznačovaly, že to bude slabota) zklamání. Možná se to trochu rozjede, ale zatím rozpačitý rozjezd.(22.8.2018)

• Milan25

36 minut čiré nudy. Absolutně žádný vtip, dementní postavičky a místy prapodivná animace. Nechápu a zbytek seriálu si rád nechám ujít.(25.8.2018)

"Ještě nikdy jsem tento pocit nezažila." "Střízlivost?" ... Typicky Groeningovský humor se na vás valí ze všech stran a úhlů, a jako lahodná omáčka je správně ukuchtěný. Bavila mě a tlemil jsem se jak u pasáže se svatbou ("And here comes... Who cares?"), tak při návštěvě Elfího světa ("Shut up, Speako!"). Animace je na úrovni. Hlášky sedí jako prdel na hrnec. Soundtrack v sobě nenese náznak sebemenšího kazu. Děj je skvěle rozehraný jako mistrovská partie šachu. Jsem zatím převelice spokojen s návratem génia Groeninga. A prozatím nechápu většinu nevole. Škoda jen, že zatím neexistuje český dabing - to by byl totiž naprosto jinej level.(21.8.2018)

Čerstvý závan od Groeninga a jeho tímu sršiaci nápadmi a príležitostnými gagmi, ktorý sa rozbieha pomerne solídne.(17.8.2018)

Seriál také je plný vtípků, které určitě jsou pro překladatele oříškem, a tak je velmi zábavný a až se dostane i do českého dabingu, tak bude ještě vtipnější. 90 %(17.8.2018)

Absolutně fantastické! • "Můžete spát u mých nohou, říkám tomu... friendzone"(19.8.2018)

Seznámení s postavami vždycky bolí. Zde to ale s odřenýma ušima překonalo očekávání. A co víc, zatím to vypadá jako lepší, než Simpsonovi, takže proč ne.(25.8.2018)

Tak tenhle díl byl úžasný!! :)) Tolik metafor, zesměšnění klasických pohádkových principů,... :D No je tady ne náhodně podobnost se Simpsnama. :)(29.8.2018)