A Princess, an Elf, and a Demon Walk Into a Bar (S01E01) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2018, 36 min

 • Kiisaki
  **

  Tak nezáživný a nevtipný seriál jsem opravdu neočekávala. Za celých 36 minut jsem se ani neusmála, natož aby mě díl něčím rozesmál. Vlastně jsem ani nedokázala rozeznat, které momenty a které hlášky mě měly podle očekávání tvůrců pobavit. Postavy i svět mají určitě zajímavý potenciál, ale po dějové stránce je to opravdu slabé. Nikdy seriál neodsoudím na základě prvního dílu, takže to ještě zkusím vydržet. První dojem je nicméně vlažný - a i to je eufemismus.(27.9.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  "Ještě nikdy jsem tento pocit nezažila." "Střízlivost?" ... Typicky Groeningovský humor se na vás valí ze všech stran a úhlů, a jako lahodná omáčka je správně ukuchtěný. Bavila mě a tlemil jsem se jak u pasáže se svatbou ("And here comes... Who cares?"), tak při návštěvě Elfího světa ("Shut up, Speako!"). Animace je na úrovni. Hlášky sedí jako prdel na hrnec. Soundtrack v sobě nenese náznak sebemenšího kazu. Děj je skvěle rozehraný jako mistrovská partie šachu. Jsem zatím převelice spokojen s návratem génia Groeninga. A prozatím nechápu většinu nevole. Škoda jen, že zatím neexistuje český dabing - to by byl totiž naprosto jinej level.(21.8.2018)

 • Wiikii
  ****

  Nemůžu si pomoct, ale to zesměšnění středověkých společenských hodnot či pohádkových klasik s dodatkem dnešní připitomnělosti(např.: ten kočár) + nějaká ta připitomělost ještě navíc mě bavila. .. Na pilot mě to přišlo nadprůměrný, ale doufám, že se to ještě zlepší. .. Sice už teď nevěřím, že to bude mít třicet sérií jako Simpsonovi, ale Futuramě se to třeba přiblíží. ...(11.9.2018)

 • jabbo123
  **

  Ověřená a řemeslně kvalitní animace, hudba a dabing (spoustu dabérů poznáte i ze simpsonů). První díl mě docela zklamal, ale beru to jako rozjezd. Není to tak osobité jako první série simpsonů nebo vlastně všechny díly Futurami, kterou považuju za nejlepší počin. Ovšem to byla práce celé řady tvůrců a možná proto jí nedošel dech. Disenchantmen, epizoda první se zatím jen nadechuje. Základní linka příběhu je stereotypická až hanba. Princezna rebelka se nechce provdat, zatímco chamtivý a po moci toužící otec - král na tom trvá, kvůli upevnění politické moci a bohatství. Zatímco oincezna by se nejraději vydala do světa za dobrodružstvím a spoustu chlastu. Prince je namišlený idiot, takový Zapp Brannigan ve fantasy světě. Rytíři, místní "policie" zase jako kdyby z oka vypadli Clancy Wiggumovi a jeho parťákům ze sipsonů. A tak dále a tak podobně. Naštěstí pár úletů, které nás na těhle seriálech baví se i v prvním díle stačí mihnout. Namátkou "Pozor na Rasistickou antilopu". Ale není jich dost. Fantasy prostředí přitom nabízí mraky a mraky látky pro kvalitní pop kulturní parodii. Tvůrci se zřejmě ale chtějí vydat svou cestou a příliš pop kulturních narážek jsem zatím nezaznamenal. Jsem zvědaví jak se to vyvine dál.(25.11.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Vezmu to popořadě- téma je výborné (princezna se sklony k alkoholismu a hazardu, s osobním démonem a bonusovým elfem), Matt Groening nemůže nepotěšit, některé hlášky byly opravdu skvělé a hlas Matta Barryho poznám od It Crowd kdekoli, jenže... Všechno to, co jsem vyjmenoval, bylo sice fajn, ale celek nefungoval tak, jak bych čekal. Epizoda měla dost hluchých míst a doopravdy jsem se zasmál jen párkrát, spíš jsem se usmíval, a to ještě ne příliš často. Doufal jsem ve větší nápor na bránici.(17.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace