The Princess of Darkness (S01E03) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2018, 29 min

Mnohem lepší. Tentokrát je policie hodně jiná :-), macecha se konečně více projevuje a vidět princeznu, skřítka a démona na tripu stojí taky za to. Navíc scéna s vymítáním ďábla a samotný exorcista Velký Jo, jsou opravdu vtipné. Ještě to není ono, ale jak jsem doufal, začíná se to hodně rozjíždět a různé skupiny postav začínají být promyšlenější, tak snad bude jen lépe a lépe.(25.11.2018)

"I'm drowning!" "I'm Elfo!" ... Finále bylo naprosto kulervoucí, a scénka s "vymítáním démona" neměla sebemenší chybu. A kdo by se nechtěl zúčastnit citronové křížové výpravy?(27.8.2018)

Podle mě šlo zatím o nejvtipnější epizodu, která mě bavila už od úvodního pronásledování ukradeného kočáru až po magmatický závěr. Přesně to, co jsem si od seriálu sliboval a co mi zatím chybělo, jsem tentokrát dostal, bavil jsem se skvěle, smál jsem se opravdu často, takže tak.(17.11.2018)

Už je to lepší, ale pořád je to oproti Futuramě slabota. Srovnání se prostě nejde vyhnout a faktem je, že i nejslabší díl Simpsonů, nebo Futuramy, je pořád o level jinde. Nu, uvidíme co bude dál.(23.8.2018)

Zatím se pomalu prokousávám.(23.12.2018)