The Princess of Darkness (S01E03) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2018, 29 min

 • micle21
  ****

  Zatím se pomalu prokousávám.(23.12.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  "I'm drowning!" "I'm Elfo!" ... Finále bylo naprosto kulervoucí, a scénka s "vymítáním démona" neměla sebemenší chybu. A kdo by se nechtěl zúčastnit citronové křížové výpravy?(27.8.2018)

 • Martrix
  ***

  Už je to lepší, ale pořád je to oproti Futuramě slabota. Srovnání se prostě nejde vyhnout a faktem je, že i nejslabší díl Simpsonů, nebo Futuramy, je pořád o level jinde. Nu, uvidíme co bude dál.(23.8.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Podle mě šlo zatím o nejvtipnější epizodu, která mě bavila už od úvodního pronásledování ukradeného kočáru až po magmatický závěr. Přesně to, co jsem si od seriálu sliboval a co mi zatím chybělo, jsem tentokrát dostal, bavil jsem se skvěle, smál jsem se opravdu často, takže tak.(17.11.2018)

 • jabbo123
  ***

  Mnohem lepší. Tentokrát je policie hodně jiná :-), macecha se konečně více projevuje a vidět princeznu, skřítka a démona na tripu stojí taky za to. Navíc scéna s vymítáním ďábla a samotný exorcista Velký Jo, jsou opravdu vtipné. Ještě to není ono, ale jak jsem doufal, začíná se to hodně rozjíždět a různé skupiny postav začínají být promyšlenější, tak snad bude jen lépe a lépe.(25.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace