Když je král pryč, Bean pořádá divoký večírek. Odval a Sorcerio mezitím svolávají svůj spolek kvůli rituálu. Noc ale nabere nečekané obrátky. (Netflix)

Necrotongue

Tak to ano, proti předchozí epizodě, kterou jsem chválil, došlo k dalšímu zlepšení a mix hradní party s gruppensexem v katakombách na mě fungoval. Ani tentokrát se nenašel žádný nudný moment a celou dobu jsem se měl nad čím bavit. Jo, jo, bylo to fajn. ()

Trevor

Potom ako má kráľ Zog zdravotné problémy a odchádza do kúpeľov usporiada Bean na hrade párty, ktorá sa však pochopiteľne zvrtne...opäť vtipné s dobrými narážkami, najmä tajný Odvalov spolok a príchod Vikingov stáli zato. ()

honajz2

Něco z téhle párty epizody mělo grády a pobavilo, ale stejně jako u té minulé jsem se spíš nudil (i když míň než minule) a opět si mě to nezískalo tak, jak mohlo. Přitom se tu dalo jít tak krásně do extrému a hned by to bylo někde jinde... 3* ()

Terezinka198

Studna, která zabíjí! :D Ne, jen způsobuje křeče. Oslava, která se lehce (dobře, hodně) zvrhne, ti, co mají dohlížet na princeznu, mají svou vlastní (zvrhlou) párty a dokonce přijedou i (bohužel ne ožralí) vikingové (nebo možná ano?) a posléze přijde "nečekaný" odliv. Zatím nejlepší díl, kdy jsem se bavila nad opilou princeznou, která se z deprese dostala díky alkoholu. Chudák Elfo svoje city pořád neumí říct pořádně nahlas a démon je high as fuck. Ano, pobavila jsem se královsky. "This is why you are still single!" ()

AloeB

Tato epizoda sice ukazuje, jak by mohl seriál klidně fungovat v současnosti bez nějakých fantasy témat které jsou díky tomu zbytečná, na druhou stranu je ale i nejzábavnější. ()