Aljak

Zaujímavé, a pre indickú produkciu veľmi netypické. Ale priznám sa, že ústredná téma tohto filmu ma vôbec nebavila. Prakticky, až do kým sa nezačalo všetko točiť okolo nejakého satanistického rituálu, tak bol ten príbeh ako tak pozerateľný a páčila sa mi na tom tá tajomnosť a neurčitosť toho činu. Ale potom prišla satanistická línia filmu a môj záujem bohužiaľ postupne opadol. No a záverečná akčná fáza filmu už absolútne zničila väčšinu nadšenia, ktoré som k tomuto filmu prvotne pociťoval. Inak, trochu absurdné, že 7 rokov bol pán Adam maximálne ľahostajný ignorant a zrazu sa išiel biť ako lev za niečo, čo pred tým len tak bez srdca odhodil. Očakával som milé prekvapenie, no napokon som skôr sklamaný. Dávam 2*, predovšetkým za prvú polku filmu, sympatickú Mishti a krásny song Arikil Ini Njaan Varaam. ()

Andrea1717

Skvelý malajalámsky film, ktorý sa čiastočne odohráva v Kerale a hlavne v Škótsku. Thriller s nádychom tajomna, o otcovi, ktorý hľadá unesenú dcéru sa skvele vydaril. Nádherné scenérie Škótska sú ako stvorené k tajomnej atmosfére tohto filmu, ktorý sa vymyká z tradičného poňatia indických filmov (tance a farebné sárií tu neuvidíte), piesne sú veľmi pekné, ale sú včlenené do deja. Prihviraj Sukurman sa týmto zaradil medzi mojich obľúbených malajalámskych hercov. ()