V roce 1981 se odehrál hrůzný čin uprostřed opuštěné chatové oblasti. Na mladou rodinu zde jednoho dubnového večera zaútočila skupinka v děsivých maskách. Nejenže policie nikoho do dnešní doby neobvinila, ale ani nechytila! Vrah zůstává stále na svobodě a šance, že bude dopaden, je čím dál tím více mizivá! (Rodriguez)

ricci.s

Home-invasion vraj podľa skutočnosti. Rodinku prepadnú na izolovanej chate traja útočníci v maskách a začne sa vraždenie. Možno niečo podobné ako The Strangers, akurát s tým rozdielom, že sa film veľmi nesnaží brnkať na atmosféru a napätie, ale skôr na psychický teror. Najskôr je tu cieľom, aby sme s postavami súcitili. O rodine sa veľa nedozvieme, o zabijakoch a ich podnetoch absolútne nič. Zabijaci používajú väčšinou len nôž a kladivko, takže ani veľké gore či scény mučenia tu nie sú. Možno to bude pre niekoho mierne depresívne a smutné (lebo vrahov vraj nikdy nenašli), ale ja som to dopozeral bez väčšieho "vzrušenia". Hudba miestami dosť nevhodná, herci celkom snaživí, ale mohli vybrať inú herečku do úlohy matky, pretože tejto otravnej škraty s prefajčeným hlasom mi teda ľúto nebolo. Vzhľadom na nulový rozpočet sledovateľné. ()

Morholt odpad!

Ono to podle plakátu vypadá, že by se tu mohl pohybovat nějaký Jasonův příbuzný, ale nic není dál od pravdy. Hned ze začátku rozesměje snaha přiblížit nějakým způsobem postiženou rodinu, které velí neskutečně nesympatická matka. Nejen že to vůbec nefunguje, ale to, jak se herci neohrabaně snaží, tomu ještě přidává na grotesknosti. Útok vrahounů a jejich počínání je pak o ničem. Ono by se dalo ledacos odpustit, kdyby tu kluci nadělali ze všech přítomných sekanou, ale to se tady neděje ani náznakem. Další z filmů, který jen těžko obhájí svojí existenci. ()

kaylin

Britský snímek „Cabin 28“ se ohání tím, že je natočen podle skutečných událostí, kdy tyto jsou natolik temné, že nikdy ani nedošlo k tomu, že by z hrůzného činu byl někdo obviněn. Film „Cabin 28“ si trochu pohrává s realitou, možná i podává vlastní vysvětlení, ale primárně prostě nudí. Tohle home invasion není natočené způsobem, aby dovedlo diváka bavit celou dobu, co budete film sledovat. ()

Trevor

Keď zbadám nový film, ktorý má na čsfd 17% a mal by to byť horor, musím ho vidieť. Skrátka mi to nedá. V tomto prípade sú čierne čísla úlne zaslúžené, v podstate nie je načo pozerať, dialógy sú proste zúfalstvom, dej nie príliš vydarene kopíruje filmy ako Oni či Hush aj keď sa snaží o akúsi autentickosť rozhovorom šerifa s potencionálnymi páchateľmi. Jedna hviezdička je za masky páchateľov a druhá za mamičkine okuliare....musel som. Filmu sa vyhnite, strata času. ()

oveckaoa odpad!

Tak tohle byla těžce amatérská záležitost. Možná, že i studium Asylum by to dokonce natočilo i lépe. Ono na druhou stranu, když se člověk podívá na režisérovu filmografii tak zde má 5 hodnocených filmů a všechny jsou v černých číslech takže se to asi i dalo čekat. Jinak k filmu asi takhle rozvedená ženská se 5 děckama (2 už starší holky jedna má buď více jak 18 nebo 18 a druhá má za chvílu 18 a 2 kluci cca 7-8 let a syn, která už je samostatný) se přestěhuje do chaty a jednoho dne jich tam někdo napadne a zabije. Výkon matky je tragický po všech stránkách a ty její dialogy rvou uši (něco podobného, když slyšíte ty sračky z Ulice a Ordinace) a pokud čekáte nějaké gore nechte si zajít rovnou chuť. Masky vrahů vypadají jak z laciné verze Očisty. 5 procent za závěrečný song jinak tam není co ocenit pusťte si radši francouzské Ils nebo americké Strangers případně Strangers 2 i když v podstatě cokoliv jiného z tohoto žánru bude lepší. P.s. z filmu mám beztak pocit, že to byli ti 2 chlápci z výslechů otázka je kdo byl ten třetí, že by ten s tím nožem. ()

Forsberg11

Pekný poster ale film samotný je amatérska blbosť, tak ako sa dalo čakať. Jednu hviezdu dávam za aspoň akú takú prítomnosť surového násilia. No samotný príbeh, dialógy, herci, všetko až príliš "homemade". 15 %!! ()

Rathalos

Na Velku Britaniu som u hororov zvyknuty na kvalitu,ale tento film je pravym opakom,herecke vykony su tak hrozne,ze aj herci z telenoviel by to zahrali lepsie a tie dialogy,tak to bola neskutocna sila,jednoducho o nicom po kazdej stranke,jednu hviezdicku dam kvoli tomu,ze je to podla skutocnej udalosti,inak by to bol odpad ako hrom...:-) ()

CharlieSs

Souhlasím s riccim ve většině. Byl to můj milovaný home invasion, příběh byl znepokojivý, protože byl podle skutečnosti. Ale bohužel musím říct, že herecké výkony byly naprosto otřesné. Hudba v některých místech ušla, dokonce byla občas i ona znepokojivá. Jako... na jedno zhlédnutí to není škoda. ()

beso74

Filmová lavína menom Home invasion pokračuje alebo ako filmári zistili, že roztrasená kamera a found footage sa dajú nahradiť niečim podobne lacným. Stačí nejaká chajda, do 10 (ne)hercov a niečo do ruky, najlepšie so železom na konci, plus samozrejme nejakú tu masku na hlavu (asi najdrahšia súčasť filmu). A tak sa na chudáka diváka každý mesiac valí nejaká invázia do súkromia, v ktorej sa (zväčša) bezútešne a strojovo kopíruje tá istá scéna. Niečo z toho je vhodné pohľadu, iným, ako napríklad tomuto kúsku z Ostrovov je lepšie vyhnúť sa veľkým oblúkom. Sledovať osud neúplnej rodinky, ktorý sa naplní v domčeku číslo 28 nie je žiadna výhra. Asi toľko minút, ake je číslo domu, ak nie viac, zaberá po hlavnom deji samoúčelné vyšetrovanie (ktoré nedorieši zhola nič) a záverečné titulky, ktoré sa podarilo tvorcom natiahnuť na úctyhodných 12 minút. Ak chcete vidieť na túto tému nejaký film, s pokojným svedomím siahnite po akýmkoľvek podobne zameranom produkte, máte tak 90% šancu že to bude lepšie ako v tomto prípade. ()

dannyd14 odpad!

Pozor, film je podľa skutočných udalostí!!! Vážne, chvíľu som myslel, že si ten film pozriem úplne celý, ale našťastie som tak nespravil a preklikal som niektoré dôležité scény. Ide o n-tú variáciu, resp. prevaraný exkrement subžánru home invasion. Partia vrahov- blbečkov si povie, že vtrhnú do 1 z chatových domov, kde sa nachádza veľká rodina (až na otca), a zabaví sa. Pod zábavou vrahov by každý čakal pomalé a kruté spôsoby masakrovania každého člena rodiny, ale omyl vážení, miesto toho je to ukrutné pišťanie, mrnčanie, smoklenie matky a jej dcéry a takisto ich primitívne amatérske dialógy, ktoré akoby boli vymyslené v hodine 12-tej. Do toho vstupujú amatérske výkony samotných záporákov, ktorí sa neštítia robiť zo seba totálnych magorov (scéna s nožom vs. bejzbalkou). Celé je to len také pobehovanie po dome tu a tam. Tých prekérnosti je tu viac než dosť, kto sa odváži pozrieť si to celé, tomu prajem pevné nervy a odporúčam nepozerať to v dobrej nálade, aby vám ju film náhodou nepokazil. ()

Ace.A.T.L. odpad!

Ty vole co to bylo? Po dlouhý době jsem nedokoukal film. To byla taková hovadina, že se na to fakt nedalo koukat. Tohle snad museli točit sjetý a proto si mysleli, že to dává smysl a "hrajou" svoje role správně. Tady ale nejde o herectví ani snad mluvit, dialogy nesmyslný, chování směšný, některý scény tragicky "zahraný" a celkově to působí hrozně trapně. Za mě jasnej Odpad! a NEDOPORUČUJU ()

VincentB. odpad!

Wata fak? Som prekvapený koľko veľa to má percent. Tento film sa nedá hodnotiť, bolo na ňom všetko zle. Ale úplne všetko. A predpokladám, že kameň úrazu je režisé-producento-strihač Jones. Rozhodne nechápe, že aj najnepravdepodobnejší príbeh na svete musí mať vnútornú logiku a zrozumiteľnosť. Že divák proste nesmie rozmýšlať kto-čo-kde pri najzákladnejších prvotných informáciach. (To je ale len špička ladovca). Je bežné, že pri filme má posledné slovo ten, kto dáva peniaze. Takto to ale dopadne keď ten čo dáva peniaze nie je filmár. ()