Cabin 28

Horor
Velká Británie, 2017, 83 min

V roce 1981 se odehrál hrůzný čin uprostřed opuštěné chatové oblasti. Na mladou rodinu zde jednoho dubnového večera zaútočila skupinka v děsivých maskách. Nejenže policie nikoho do dnešní doby neobvinila, ale ani nechytila! Vrah zůstává stále na svobodě a šance, že bude dopaden, je čím dál tím více mizivá! (Rodriguez)

Trevor

Keď zbadám nový film, ktorý má na čsfd 17% a mal by to byť horor, musím ho vidieť. Skrátka mi to nedá. V tomto prípade sú čierne čísla úlne zaslúžené, v podstate nie je načo pozerať, dialógy sú proste zúfalstvom, dej nie príliš vydarene kopíruje filmy ako Oni či Hush aj keď sa snaží o akúsi autentickosť rozhovorom šerifa s potencionálnymi páchateľmi. Jedna hviezdička je za masky páchateľov a druhá za mamičkine okuliare....musel som. Filmu sa vyhnite, strata času. ()

oveckaoa odpad!

Tak tohle byla těžce amatérská záležitost. Možná, že i studium Asylum by to dokonce natočilo i lépe. Ono na druhou stranu, když se člověk podívá na režisérovu filmografii tak zde má 5 hodnocených filmů a všechny jsou v černých číslech takže se to asi i dalo čekat. Jinak k filmu asi takhle rozvedená ženská se 5 děckama (2 už starší holky jedna má buď více jak 18 nebo 18 a druhá má za chvílu 18 a 2 kluci cca 7-8 let a syn, která už je samostatný) se přestěhuje do chaty a jednoho dne jich tam někdo napadne a zabije. Výkon matky je tragický po všech stránkách a ty její dialogy rvou uši (něco podobného, když slyšíte ty sračky z Ulice a Ordinace) a pokud čekáte nějaké gore nechte si zajít rovnou chuť. Masky vrahů vypadají jak z laciné verze Očisty. 5 procent za závěrečný song jinak tam není co ocenit pusťte si radši francouzské Ils nebo americké Strangers případně Strangers 2 i když v podstatě cokoliv jiného z tohoto žánru bude lepší. P.s. z filmu mám beztak pocit, že to byli ti 2 chlápci z výslechů otázka je kdo byl ten třetí, že by ten s tím nožem. ()

kaylin

Britský snímek „Cabin 29“ se ohání tím, že je natočen podle skutečných událostí, kdy tyto jsou natolik temné, že nikdy ani nedošlo k tomu, že by z hrůzného činu byl někdo obviněn. Film „Cabin 29“ si trochu pohrává s realitou, možná i podává vlastní vysvětlení, ale primárně prostě nudí. Tohle home invasion není natočené způsobem, aby dovedlo diváka bavit celou dobu, co budete film sledovat.   ()

ricci.s

Home-invasion vraj podľa skutočnosti. Rodinku prepadnú na izolovanej chate traja útočníci v maskách a začne sa vraždenie. Možno niečo podobné ako The Strangers, akurát s tým rozdielom, že sa film veľmi nesnaží brnkať na atmosféru a napätie, ale skôr na psychický teror. Najskôr je tu cieľom, aby sme s postavami súcitili. O rodine sa veľa nedozvieme, o zabijakoch a ich podnetoch absolútne nič. Zabijaci používajú väčšinou len nôž a kladivko, takže ani veľké gore či scény mučenia tu nie sú. Možno to bude pre niekoho mierne depresívne a smutné (lebo vrahov vraj nikdy nenašli), ale ja som to dopozeral bez väčšieho "vzrušenia". Hudba miestami dosť nevhodná, herci celkom snaživí, ale mohli vybrať inú herečku do úlohy matky, pretože tejto otravnej škraty s prefajčeným hlasom mi teda ľúto nebolo. Vzhľadom na nulový rozpočet sledovateľné. ()

Morholt odpad!

Ono to podle plakátu vypadá, že by se tu mohl pohybovat nějaký Jasonův příbuzný, ale nic není dál od pravdy. Hned ze začátku rozesměje snaha přiblížit nějakým způsobem postiženou rodinu, které velí neskutečně nesympatická matka. Nejen že to vůbec nefunguje, ale to, jak se herci neohrabaně snaží, tomu ještě přidává na grotesknosti. Útok vrahounů a jejich počínání je pak o ničem. Ono by se dalo ledacos odpustit, kdyby tu kluci nadělali ze všech přítomných sekanou, ale to se tady neděje ani náznakem. Další z filmů, který jen těžko obhájí svojí existenci. ()