Z kamioňáka se vyklube přítel, nabídne Emily, že si může odpočinout a on ji odveze do Bostonu. Emily se pak dostane k bratrovi domů, chce si ověřit číslo kardiostimulátoru, který našla u mrtvoly v parku. Místo toho ale najde v počítači bratra tvrdé porno, svazování a mučení žen. Jsou to nepřímé důkazy k tomu, že i bratr mohl nakonec Emily věznit. Dříve říkal, že ji nesnášel, protože jako adoptovaná mu vlastně vzala jeho rodiče. Emily je v šoku, ale musí utéct, opět jsou jí v patách policisté. Ti také v bytě zajistí laptop a všechny další důkazy. Emily bratra vystopuje, uvidí ho zrovna, když si užívá s prostitutkou. Sleduje pak dívku a ta ji zavede do klubu Semerova, gangstera, z jehož smrti je také viněná Emily. Udeří na dívku a dostane z ní informace, v klubu se ale kvůli ní strhne přestřelka a Emily je postřelena. Zastřelí pár mužů a uteče. Doplazí se z posledních sil k hrobu matky a zavolá bratrovi. Chce ho ještě jednou vidět a zeptat se, proč jí to všechno udělal. Nechá mu vzkaz v mobilu. Na místo do podniku vyjíždí Gibs s policisty. FBI mezitím najde v parku další mrtvoly, je jich mnohem více, než se myslelo. (TV Prima)

warrenur

Heh, typek z brokou vas ako podozriveho v pohode zvezie kamionom...ze ake coolove...prezerate si "uvrieskane" videa na plne pecky, aby to zachytila susedka a do pol-minuty privolala policiu s podozrenim na trestny cin? wtf?! This woman i a ghost. Palec hore za presnu analyzu a rozhodne konanie blondavej zienky cislo 1. Zaver fajn. ()