Epizody(10)

Ve druhé řadě se Emily podaří najít a zabít svého únosce a pokouší se navázat normální vztahy se svým synem Flynnem a bývalým manželem Nickem. Její posedlost hledáním odpovědí na otázky, které ji neustále pronásledují, ovšem odhalí sériového vraha a rozsáhlé spiknutí, které ohrožuje nejenom její rodinu. (AXN)

*CARNIFEX*

Kým bola prvotná séria atmosfericko mystická jednohubka, toto pokračovanie je mižmašom, ktoré spĺňa akurát tak priemernú kvalitu spracovania. Od sériového vraha sa prešlo k teroristickému útoku, kombinacii vrážd za pomoci anestetík, respektíve riešeniu osobných komplexov hlavnej “hrdinky”, pričom toto všetko ďaleko predčilo moje negatívne očakávania. Keď do toho divák “ďobne” svet sa nezrúti, no že by som mal “Nezvestnú na druhú” odporučiť, to sa rozhodne povedať nedá. Za mňa nepotrebná záležitosť .. ()

warrenur

Nestacilo mi poucenie z prvej serie. A kedze som mal uz slusny 'Kalifat' za sebou a nic kvalitne po ruke, siahol som po druhej. Tvorcovia este viac bez vycitiek "lamu cez koleno" niektore linie nelogickymi zvratmi a chovanim postav. Uvodny diel zaujme. Potom sa motame vo vztahovej a rodinnej drame. Potom je tu bondovka a zaverom celkom zaujimavy uponahlany lekarsky thriller. Keby to bolo od zaciatku v medziach toho posledneho, malo by to mozno stavu. Za mna vsak vo vysledku sklamanie a lahostajnost voci pripadnej dalsej serii. Neodporucam. Bieda. ()