Nezvěstná (TV seriál)

Absentia

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 10 h (Minutáž: 10x60 min)

Trochu mě to rozladilo. Scénář musel dát strašné práce, zvrtat stíhá zvrat, zápletky bez hlubšího ponoru na hranici logiky, pořád se objevují nové postavy, nové motivy..., za chvíli mě to otrávilo. Nicméně slušné řemeslo.(16.12.2017)

Opouštím tuhle chatrnou seriálovou bárku po sedmém díle a konec je mi fuk, at´se ta nádhera unesla třeba sama. Bohužel jediná postava, které jsem věřil její roli, byl bostonský detektiv Tommy Gibbs a naopak tou nejodfláklejší byla hlavní hrdinka Emily. Opravdu se nedala přehlédnout snaha její, nebo tvůrců, hlavně at´dobře vypadám. Vždyt´ ta ženská byla od druhého dílu na útěku, věčně drsnej ksicht, spala snad na ulici, nic nejedla, nic nepila, hlavu schovanou pod špinavou kapucí a když jí sundala, tak měla vlasy vyfoukaný, načesaný a tvářičku namalovanou. Škoda, tohle se teda nevychytalo a rovněž amatérský, slaboduchý přestřelky seriál hodně srazily.(8.12.2017)

Hoci som na Stanu Katic zvyknutá trochu inak (Vtierka Castle), rozhodne nesklamala. Je pravda, že som si musela zvykať na atmosféru tohto seriálu, ale do posledného momentu som nevedela, ako to celé je. Obviňovala som raz jednu postavu, potom druhú, tretiu... Nehovorím, že je to topka, ale podĺa mňa viac ako fajn.(9.12.2017)

Až možná překombinovaný děj mě udržoval až do konce v napětí,aniž bych tušil pointu.A to se počítá.Co mi přišlo otravné byly násilně vložené silné emoce a některé nelogičnosti v postranním ději.Asi by vlastní ženu nevyšetřoval sám manžel,to asi ani u nás,a všudypřítomné televizní štáby,které snad byly napřed i před policií.(4.1.2018)

V první řadě naprosto rutinní krimithriller se všemi očekávanými zvraty, nástroji, objevy a postupy i postavami. Nebýt Stany Katic, pravděpodobně by tahle jednorázovka totálně zapadla. Už někde od poloviny jsem to proklikával a bylo mi naprosto jedno, kdo má co na triku a kdo je s kým jak propojený, protože ve finále šlo označit prakticky kohokoli a stačilo jen natočit pár flashbacků. Plusem budiž opravdu dobrá hudba, ten motiv se fakt dostane pod kůži, ale je to z celé série asi to jediné.(22.3.2018)