Reklama

Reklama

Nezvěstná

(seriál)
  • USA Absentia
Trailer 1
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2017–2020), 22 h 31 min (Minutáž: 38–55 min)

Série(3) / Epizody(30)

Obsahy(1)

Agentka FBI Emily Byrneová (Stana Katic) se beze stopy ztratí během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu a je prohlášena za mrtvou. O šest let později je napůl mrtvá nalezena v chatrči kdesi v lesích a pouze s matnými vzpomínkami na zločince, který ji unesl a mučil. Když se Emily snaží rozplést záhadu svého únosu, pokusí se také kontaktovat svoji rodinu, která se během její nepřítomnosti přestěhovala. Její manžel a kolega z FBI Nick nyní zápasí s pocitem viny, kterou si dává za to, že přestal Emily hledat, ale také za to, že k ní znovu začíná něco cítit, přestože se znovu oženil. Ve chvíli, kdy se zdá, že Emily obnoví vztahy s Nickem a svým odcizeným synem Flynnem, stane se hlavní podezřelou z řady šokujících vražd. Nick dostane nepředstavitelný úkol: vzít Emily do vazby. Aby dokázala svoji nevinu, je Emily donucena utéct. Ale čím blíž rozluštění případu se ocitá, tím většímu nebezpečí vystavuje sebe samu i svou rodinu. Dokáže Emily utéct stínům minulosti? Dokáže svoji nevinu dřív, než bude pozdě? Dokáže odhalit pravdu o svém únosu? (AXN)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (18)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Castlova partnerka sa pustila do projektu, ktorý vôbec nedopadol zle. Hlavne pilot je mega upútavkou, škoda len, že ostane asi najlepšou časťou celej série. Mnoho vecí ostane nakoniec len na úrovni vaty, nemožno ale poprieť, že tu máme dosť dramatična a každá časť končí zaujímavo. Odhalenie vraha je pre diváka takmer nemožné a záver prichystá ešte malé prekvapenie. Podľa mňa slušne prevedené a trochu divákmi podcenené. ()

uiu 

všechny recenze uživatele

Seriál, ve kterém je špatně snad všechno a proto mě udivuje zdejší vysoké hodnocení, kvůli kterému jsem se na něj začala dívat. Už první minuty prvního dílu na mě působily jako laciné béčko až céčko. Žádná z postav mě nijak nenadchla (kromě toho policajta Tommyho Gibbse, který trochu připomíná detectiva McConagheyho z True Detective). Hlavní hrdinka je nevýrazná, nesympatická a rozhodně se nechová jako někdo, kdo byl 6 let vězněn nějakým záhadným vrahem a příběh ani nemůžeme sledovat jejíma očima, protože neustále divákovi (chápej manželovi agentovi FBI) něco zatajuje a řeší věci na vlastní pěst, ale my jako diváci o tom nevíme, to se dozvíme, až to scénáristické berličky budou někdy později v ději potřebovat. Pak tedy nevím, kdo má být hlavní postava tohoto seriálu, protože ani ten její manžel to jaksi není. Ten se zas k ní nechová jako k manželce, kterou mu někdo před 6 lety unesl a on ji pohřbil v prázdném hrobě a znovu se oženil. Mezi herci nefunguje žádná chemie, jak mezi manželi, tak mezi kolegy nebo rodinou. Všichni hrají naučenou básničku a tím to pro ně hasne. S každým dílem přichází další a další nečekaná zápletka a jak už tady někdo napsal, asi po 3 díle už mě fakt nezajímá, jestli se unesla sama nebo co se vlastně stalo, protože je to jen slátanina. ()

Reklama

LondonGirl 

všechny recenze uživatele

Hoci som na Stanu Katic zvyknutá trochu inak (Vtierka Castle), rozhodne nesklamala. Je pravda, že som si musela zvykať na atmosféru tohto seriálu, ale do posledného momentu som nevedela, ako to celé je. Obviňovala som raz jednu postavu, potom druhú, tretiu... Nehovorím, že je to topka, ale podĺa mňa viac ako fajn. ()

Tosi 

všechny recenze uživatele

Opouštím tuhle chatrnou seriálovou bárku po sedmém díle a konec je mi fuk, at´se ta nádhera unesla třeba sama. Bohužel jediná postava, které jsem věřil její roli, byl bostonský detektiv Tommy Gibbs a naopak tou nejodfláklejší byla hlavní hrdinka Emily. Opravdu se nedala přehlédnout snaha její, nebo tvůrců, hlavně at´dobře vypadám. Vždyt´ ta ženská byla od druhého dílu na útěku, věčně drsnej ksicht, spala snad na ulici, nic nejedla, nic nepila, hlavu schovanou pod špinavou kapucí a když jí sundala, tak měla vlasy vyfoukaný, načesaný a tvářičku namalovanou. Škoda, tohle se teda nevychytalo a rovněž amatérský, slaboduchý přestřelky seriál hodně srazily. ()

Trajektt 

všechny recenze uživatele

Po třech sériích a bezmála šesti dnech, co jsem vejral na tento kriminální seriál s originální zápletkou jsem konečně dokoukal poslední díl a můžu doporučit všem budoucím divákům, kteří mají rádi napětí, nečekané zvraty a honbu za sériovými vrahy, kteří se tu v těch třech sériích několikrát vyskytli. Mnozí z místních recenzentů psali svůj komentář po první sérii, kde nebyla vysvětlena pointa. Ta byla samozřejmě vysvětlena až v posledním díle poslední série. Někteří to vzdali po třech dílech, tak nechápu proč hodnotí celý seriál, když viděli jen tři díly a nemohli nic pochopit, protože celý seriál je vždy rozkouskován do jednotlivých sériích, tak aby to vše nakonec zapadlo do závěrečné skládačky. Tento seriál, tedy jenom prvních pár dílů první série je přesně o tom, jak se píše v obsahu a pak musíte pozorně sledovat, aby jste pak nepsali takoví nesmysly jako většina zdejších chytrolínů, kteří se na to dívají jen na půl oka. Hlavně píšu o tom, že komentují hlavní hrdinku a její chování po té, co byla šest let vězněna. Kdyby to sledovali pořádně, tak je to tam vysvětlené, proč se tak chovala. Ona celá ta její famílie byla tak trochu podobná rodince, kterou jsme mohli vidět v americkém seriálu Takoví normální Američané akorát, že to nemělo ten politický podtext. Samozřejmě, že to mělo slabší chvíle, ale celkový koncept byl dodržen až k překvapivému konci. Hlavně mě tam moc nebavili ty rodinné vztahy a pár postaviček tam bylo nadbytečných. Ale celkově jsem spokojen a dávám tomu něco přes 70%. ()

Galerie (703)

Reklama

Reklama