Jsem božská

• Kanada

Komedie

USA, 2018, 110 min

• ANTYCHRYST

Totálně nesympatická herečka... nulový humor... Všechno tak nucené a křečovité.. totálně bez nápadu.. není v tom nic co by mě zaujalo.. maximálně tak hudba a proto jedna * .. závěrečných 6 min.. má něco do sebe..vzhled není všechno a každej by si měl sebe vážit..ale k tomuto zjištění nepotřebuji tenhle nudný film... 20%(2.11.2018)

Pro mě jeden z nejlepších filmů se skrytým poselstvím a povrchností :) Trošku "pohádka", ale vtipná a milá a pohodová :) Viděla jsem třikrát a určitě ne naposled :)(29.1.2019)

Napad je to dobrej, ale nemuzu si pomoct, ze zase nebyl vyuzity potencial. Krome hlavni myslenky je vsechno ostatni tak klisovite, az to boli. Au.. tak prumer no.(11.2.2019)

Docela jsem se zasmál(21.4.2019)

• Blondsky

Jeden z nejnudněších filmů roku 2018. 4/10.(8.5.2019)

Dobrej film na který se dá podívat i vicekrat. Ale není to jeden z těch lepších filmů(4.6.2019)

Jsem božská mi připomíná, jako by trochu vykradl Bridget Jones, za kterou se člověk při sledování občas stydí. Ale tady je to vytažené do extrému a film jsem musel minimálně 20x pozastavit a jít vydýchat to, jak mi za hlavní hrdinku bylo trapně. Bohužel vtipnost tu hraničí silně extrémní trapností a nevhodným chováním, o kterém ovšem hlavní hrdinka vůbec neví a všechny náznaky ignoruje. Film není špatný, ale jsou na jeho shlédnutí potřeba pevné nervy nebo mít upito...trochu víc.(21.6.2019)

• bubin

Ještě že jsem na to nešla do kina. Cítila jsem se trapně i v křesle doma. To se moc nepovedlo. Ani jako oddechovka, nene.(31.7.2019)

Jako film k odpolednímu žehlení to šlo.:-) I když moc vtipu to nepobralo. Ale pointou není to, že díky sebevědomí byla hlavní hrdinka víc sexy, ale byla jen mnohem víc průbojná a lecos ukecala nebo znásilnila.:-)) Což je ovšem pro mnohé ženy taky docela dobrý návod, ne?:-))(27.8.2019)

Nějak se mi to nechtělo. Dlouho mnou opovrhovaný film, který mě odpuzoval tou přehršlí růžový na přebalu. Snad z nedostatku sebekázně jsem se do toho časem pustil, a nutno konstatovat dvě věci: Není to tak špatný, Amy je božská, film končí přesně v vokamžiku, kdy mě chtěl nasrat.(3.9.2019)

• F2003F

Škoda, že to po chvíli začalo byť dosť otravné, potenciál to malo. Chcel som dať priemer sakra.(5.9.2019)

1 3 6 7 8 9 10 následující >>