Jsem božská

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA, 2018, 110 min

Z filmu lze vyrozumět, že pokud jste tlustá žena před třicítkou, nezbývá Vám nežli jít do fitka a sletět z kola. Následně si budete připadat jak mix Seleny Gomez a Heidy Klum, což Vám zcela významně změní náhled na život. A proto, že jste nyní kus jak svině, tak si najdete partnera, který by v reálném životě neměl sebemenší šanci získat byť Váš pohled. 65% Celosvětový příjem k 12. 1. 2018: $94,539,426, což je 2,95 násobek rozpočtu(12.1.2019)

Docela jsem se zasmál(21.4.2019)

• Blondsky

Jeden z nejnudněších filmů roku 2018. 4/10.(8.5.2019)

Dobrej film na který se dá podívat i vicekrat. Ale není to jeden z těch lepších filmů(4.6.2019)

Jsem božská mi připomíná, jako by trochu vykradl Bridget Jones, za kterou se člověk při sledování občas stydí. Ale tady je to vytažené do extrému a film jsem musel minimálně 20x pozastavit a jít vydýchat to, jak mi za hlavní hrdinku bylo trapně. Bohužel vtipnost tu hraničí silně extrémní trapností a nevhodným chováním, o kterém ovšem hlavní hrdinka vůbec neví a všechny náznaky ignoruje. Film není špatný, ale jsou na jeho shlédnutí potřeba pevné nervy nebo mít upito...trochu víc.(21.6.2019)

• bubin

Ještě že jsem na to nešla do kina. Cítila jsem se trapně i v křesle doma. To se moc nepovedlo. Ani jako oddechovka, nene.(31.7.2019)

1 3 6 7 8 9 10 následující >>