Jsem božská

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA, 2018, 110 min

Je lepší být plnějších tvarů, ale nohama na zemi, nebo ideálem z časopisů a sociálních sítí s hlavou někde v oblacích? Nebo je to vlastně úplně jedno? U Amy Schumer jde spíš než o kila o nízké sebevědomí. Stačí velké přání (po sledování Velkého Toma Hankse v televizi) a pád na hlavu. Námět, kterak všichni ostatní žádnou změnu u hlavní hrdinky nepozorují, je docela fajn. Jenže zbytek dře. Ano, ona se začne prodávat (získá práci snů) a nebojí se ani opačného pohlaví (dosud byla single), jenže pochopitelně začne ztrácet vlastní osobnost, což se nejbližšímu okolí nelíbí. Smyslem má být, že na konci přijme samu sebe bez ohledu na fyzické nedostatky. Protože je chytrá a zábavná. Jenže výsledek chytrý ani zábavný není. A vlastně je zoufale falešný aneb pokud vypadáš zhruba jako Amy, která rozhodně není ošklivá, tak se raději zavři někde ve sklepě. Na mnohými zmiňovanou Bridget Jones to rozhodně nemá, protože ta byla mnohem autentičtější. Zatímco Schumer hraje velmi slušně (ač na humor scénáristé zapomněli), obsazení Michelle Williams jsem nějak nepochopil. Ve výsledku mdlý průměr a trochu střelba do vlastních řad.(13.8.2019)

Mno. Jak to říct. Film je vo ničem. Až na pár světlejch situací. Smál sem se když po jebnutí do hlavy tvrdila nic nechápajícícm kámoškám jak jí to sekne a potom jak balila nicnechápajícího borca v čistírně. Jinak ale je to další film kde se tlustokožní hvězda snaží vykřičet do světa že sto kilo navíc nic není a tak není důvod nedopřát si véču u Mekáče. Třetí hvězda je za to,že se neprofláklý tváře snaží o nějaký film a občas jim to jde(18.1.2019)

Pro mě jeden z nejlepších filmů se skrytým poselstvím a povrchností :) Trošku "pohádka", ale vtipná a milá a pohodová :) Viděla jsem třikrát a určitě ne naposled :)(29.1.2019)

Napad je to dobrej, ale nemuzu si pomoct, ze zase nebyl vyuzity potencial. Krome hlavni myslenky je vsechno ostatni tak klisovite, az to boli. Au.. tak prumer no.(11.2.2019)

Docela jsem se zasmál(21.4.2019)

Dobrej film na který se dá podívat i vicekrat. Ale není to jeden z těch lepších filmů(4.6.2019)

Jsem božská mi připomíná, jako by trochu vykradl Bridget Jones, za kterou se člověk při sledování občas stydí. Ale tady je to vytažené do extrému a film jsem musel minimálně 20x pozastavit a jít vydýchat to, jak mi za hlavní hrdinku bylo trapně. Bohužel vtipnost tu hraničí silně extrémní trapností a nevhodným chováním, o kterém ovšem hlavní hrdinka vůbec neví a všechny náznaky ignoruje. Film není špatný, ale jsou na jeho shlédnutí potřeba pevné nervy nebo mít upito...trochu víc.(21.6.2019)

• bubin

Ještě že jsem na to nešla do kina. Cítila jsem se trapně i v křesle doma. To se moc nepovedlo. Ani jako oddechovka, nene.(31.7.2019)

Jako film k odpolednímu žehlení to šlo.:-) I když moc vtipu to nepobralo. Ale pointou není to, že díky sebevědomí byla hlavní hrdinka víc sexy, ale byla jen mnohem víc průbojná a lecos ukecala nebo znásilnila.:-)) Což je ovšem pro mnohé ženy taky docela dobrý návod, ne?:-))(27.8.2019)

Nějak se mi to nechtělo. Dlouho mnou opovrhovaný film, který mě odpuzoval tou přehršlí růžový na přebalu. Snad z nedostatku sebekázně jsem se do toho časem pustil, a nutno konstatovat dvě věci: Není to tak špatný, Amy je božská, film končí přesně v vokamžiku, kdy mě chtěl nasrat.(3.9.2019)

• F2003F

Škoda, že to po chvíli začalo byť dosť otravné, potenciál to malo. Chcel som dať priemer sakra.(5.9.2019)

• Etta

Nemohu hodnotit hvězdičkami, protože jsem viděla cca 25 minut, víc se nedalo vydržet. S kamarádkou, která s tímto filmem přišla na návštěvu, jsme se dohodly, že tam dáme něco jiného a hned bylo veseleji!(21.9.2019)

1 3 6 7 8 9 10 následující >>