Jsem božská

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA, 2018, 110 min

Chcela som si pozrieť niečo jednoduché a zábavné, čo sa mi celkom úspešne podarilo. Amy Schumer vie, že aby žena dosiahla to, po čom túži, nemusí byť krásna a ani štíhla. Stačí mať enormne nadrozmerné sebavedomie, schopnosť odfiltrovať reakcie okolia a vnímať iba tie pozitívne. Tak, dievčence, hlavu hore, vypnúť hruď, nahodiť mini šaty s hlbokým výstrihom a poďme sa hromadne strápňovať, aby sme našli šťastie. V poslednom čase na ulici stretávam mladé dámy, ktoré pravdepodobne spadli z rotopedu a tiež sú presvedčené, že sa ľudia za nimi otáčajú, lebo sú sexy.(29.7.2018)

Mozna za to mohla atmosfera vysmateho retro kina, a nebo to byla opravdu prdel. Samozrejme, pokud clovek priprve obe oci, zahodi hrdost, moralku a varlata. Jinak je to ale vizualne barevne tim spravnym feel-good zpusobem, hlavni hrdinove jsou typove netradicni a komedialni klise jsou pritomny vetsinou v pojeti ne tak slizkem a divacky atraktivnim. Behem jedne sceny jsem temer plakal smichy, coz je u letni komedie zrejme zasadni. Proboha, co se mi to stalo!(1.7.2018)

Amy Schumer moc nemusím, a po tomto filme ju nemusím asi iba o 1% menej, ale film, ako jednohubka na popoludnie, ktorého hlavný vtip a posolstvo je jasné z traileru, ušiel. Najviac ma prekvapila Michelle Williams, ktorú som už vo filme nevidel dlho a podľa mňa zahrala svoju rolu veľmi dobre. 6,5/10.(28.7.2018)

• george82

To byla ale blbost. Schumer mi nepřijde ani vtipná a ani hezká. Film dějově o ničem. Dovedu si představit, že nějaká poblázněná chuděra bez sebevědomí se v tom našla, ale doufám, že takových je max na prstech jedné ruky.(28.7.2018)

Díky recenzi a pár komentářům jsem od toho nic moc nečekala a o to víc mě překvapilo, jak se mi to líbilo. U Amy Schumer jsem se taky bála fekálního, sprostýho a divnýho humoru... to celkem zbytečně. Rory Scovel byl super, srdce mi u pohledu na něj nejednou zjihlo :D a i na fešáka Toma Hoppera bylo fajn pokoukání. Neberte ten film moc vážně, má pěknou myšlenku, tak si ji každý přeberte po svým a zkuste ji aplikovat do svých životů. Howgh!(17.8.2018)

• Vykuk

Pár ucházejících vtípků rychle vystřídá hromada klišé (což by nevadilo), ale zase to sklouzává k stupidnímu americkému humoru, všechno přehnané, ze vzniklých situací přímo čiší umělost a nereálnost, ano je to komedie s nadsázkou, má to být uhozené, ale u řady jiných komedií to zvládli lépe, tohle přímo neurazí, ale ani jsem to nedokoukal, v půlce filmu si člověk řekne pfff.. to mě fakt nebaví..(22.8.2018)

Tento film měl potenciál, zajímavou myšlenku. Žena, která se snaží najít svou identitu, bojuje se sebevědomím a pár kily navíc :) Amy je zábavná, ale příběh místy kolísal. Průměr.(21.9.2018)

Amy Schumer som videl v komedii Damska jazda,kde mi jednoducho vobec nesadla ani samotny film,no v Som sexy bola perfektna,ta rola jej dokonale padla,fakt velmi prijemna,pohodova a aj vtipna zalezitost,za mna je to plny pocet,pacilo sa mi to a velmi...:-)(26.11.2018)

Komediálně laděný film, sedl mi do noty. Líbilo se mi, že tvůrci poukázali na to, že i sebekrásnější žena může mít problém se sebevědomím. Tento film má poselství - vše je v naší hlavě (to, jak se vidíme). A Ethan (Rory Scovel)? Která z nás by nechtěla přítele, pro kterého jste nejkrásnější na světě? :-) Za mě krásné 4*.(16.4.2019)

• MyrnaAlec

Na tak dobrou stand-up komičku fakt slabé. Zábavy pomálu a ideově se to furt opakuje ve věčném kruhu krása=sebevědomí.(27.4.2019)

• Tessy98

Film nepřinesl, jak se nejspíš dalo očekávat, vůbec nic novýho a až tak moc humoru taky nepobral. Postava Renee je otravná ať už si myslí, že je modelka nebo ne. I přes veškerou snahu protlačit sem nějakej stupidní motivační proslov, na mě tenhle film působí klišoidně co se ženskýho vzhledu a všech stereotypů kolem týče.(30.4.2019)

I přes spoustu vtipných momentů se mi tento film zdá především velmi smutný. Krásná Emily Ratajkowski, dojemná Amy Schumer. 75%(1.8.2018)

Docela zábavně ujetá komedie o jedné běžné ženské. Na celém příběhu je vlastně realisticky ukázkové, co dělá s člověkem psychika. Ačkoliv děj byl trochu mimo realitu, diváka musel bavit a Amy Schumer zajista získala nové fanoušky. Komedii, která určitě rozesměje, dávám 60%, tři hvězdy.(2.8.2018)

• Coliseum

Apelující "Obama" konec šel očekávat a stejně zprudil na dva a půl taktu. Leč, i když je Schumer sympatická asi tak jako Jillian Bell nebo McCarthy, pobavila mě. Tak nějak po šovinisticku.(14.8.2018)

Dost mi lezla na nervy půlku filmu, přehnané sebevědomí, nesnesitelná. Asi sem kazič komedií. Ale líbil se mi aspoň konec a pointa. Je to k zamyšlení a spoustu lidí přesně tohle potřebuje slyšet.(1.9.2018)

• Urgost

40%(1.11.2018)

Mě a manželce se neskutečně líbilo. Ta Amy je absolutně v pohodě. Něco bylo trochu moc tlačený. Jinak to bylo geniálně vtipný. "To jsem já, René!"(17.11.2018)

60%(10.12.2018)

• aluska1991

Myšlenka se mi líbí, ale film je bohužel kravina. A vtipnej taky není.(14.5.2019)

Komédia, po ktorej budete mať zo seba zaručene lepší pocit.(28.6.2018)

Amy Schumer má svůj vlastní styl, který nemusí sedět všem. Odpočinkové, přiblblé, úsměvné...(3.7.2018)