Jsem božská

• Austrálie

Komedie

USA, 2018, 110 min

• troufalka

Akorát na cestu autobusem ...(17.6.2019)

Amy Schumer som videl v komedii Damska jazda,kde mi jednoducho vobec nesadla ani samotny film,no v Som sexy bola perfektna,ta rola jej dokonale padla,fakt velmi prijemna,pohodova a aj vtipna zalezitost,za mna je to plny pocet,pacilo sa mi to a velmi...:-)(26.11.2018)

Průměrný pokus o feel-good movie, dost předvídatelné, ale občas to i docela pobaví. Božská je tu ale Michelle Williams :) Slabší tři.(15.4.2019)

• Dashiella

Problémom I feel pretty nie je premisa (s ktorou majú teda mnohí problém), kedy si žena pomyslí, že je pekná, až keď si drbne hlavu. Je to nastavenie problému a univerza hlavnej hrdinky a najmä sa dá veľmi ľahko čítať ako súčasť nejakej metafory- nemusí sa to stať takto každej žene, ale tu je to konkrétne účel svätiaci prostriedky. Toto audiovizuálne dielo však vôbec nefunguje ako film. Nemá tempo, expozícia je rozťahaná, správanie postáv nelogické, situácie predvídateľné, celá tá pracovná situácia stojí na vode, až miestami zamrazí z trápnosti a cítim sa ako v zlých romanťákoch z 90. rokov. Jediná súca postava bol bradatý frajer. Mám Amy Schumer rada a ani netreba zmieňovať, ako sa vo svojich filmových postavách odkloňuje od toho, čo robí v telke alebo stendapoch. Do takého filmu sa musí nasypať viac kešu a preto sa toľko neriskuje a keď sa mi to celé zdalo ešte bezzubejšie než Trainwreck... to už je čo povedať.(21.6.2018)

Mozna za to mohla atmosfera vysmateho retro kina, a nebo to byla opravdu prdel. Samozrejme, pokud clovek priprve obe oci, zahodi hrdost, moralku a varlata. Jinak je to ale vizualne barevne tim spravnym feel-good zpusobem, hlavni hrdinove jsou typove netradicni a komedialni klise jsou pritomny vetsinou v pojeti ne tak slizkem a divacky atraktivnim. Behem jedne sceny jsem temer plakal smichy, coz je u letni komedie zrejme zasadni. Proboha, co se mi to stalo!(1.7.2018)

Amy Schumer moc nemusím, a po tomto filme ju nemusím asi iba o 1% menej, ale film, ako jednohubka na popoludnie, ktorého hlavný vtip a posolstvo je jasné z traileru, ušiel. Najviac ma prekvapila Michelle Williams, ktorú som už vo filme nevidel dlho a podľa mňa zahrala svoju rolu veľmi dobre. 6,5/10.(28.7.2018)

• george82

To byla ale blbost. Schumer mi nepřijde ani vtipná a ani hezká. Film dějově o ničem. Dovedu si představit, že nějaká poblázněná chuděra bez sebevědomí se v tom našla, ale doufám, že takových je max na prstech jedné ruky.(28.7.2018)

Díky recenzi a pár komentářům jsem od toho nic moc nečekala a o to víc mě překvapilo, jak se mi to líbilo. U Amy Schumer jsem se taky bála fekálního, sprostýho a divnýho humoru... to celkem zbytečně. Rory Scovel byl super, srdce mi u pohledu na něj nejednou zjihlo :D a i na fešáka Toma Hoppera bylo fajn pokoukání. Neberte ten film moc vážně, má pěknou myšlenku, tak si ji každý přeberte po svým a zkuste ji aplikovat do svých životů. Howgh!(17.8.2018)

• Vykuk

Pár ucházejících vtípků rychle vystřídá hromada klišé (což by nevadilo), ale zase to sklouzává k stupidnímu americkému humoru, všechno přehnané, ze vzniklých situací přímo čiší umělost a nereálnost, ano je to komedie s nadsázkou, má to být uhozené, ale u řady jiných komedií to zvládli lépe, tohle přímo neurazí, ale ani jsem to nedokoukal, v půlce filmu si člověk řekne pfff.. to mě fakt nebaví..(22.8.2018)

Tento film měl potenciál, zajímavou myšlenku. Žena, která se snaží najít svou identitu, bojuje se sebevědomím a pár kily navíc :) Amy je zábavná, ale příběh místy kolísal. Průměr.(21.9.2018)

Komediálně laděný film, sedl mi do noty. Líbilo se mi, že tvůrci poukázali na to, že i sebekrásnější žena může mít problém se sebevědomím. Tento film má poselství - vše je v naší hlavě (to, jak se vidíme). A Ethan (Rory Scovel)? Která z nás by nechtěla přítele, pro kterého jste nejkrásnější na světě? :-) Za mě krásné 4*.(16.4.2019)

• MyrnaAlec

Na tak dobrou stand-up komičku fakt slabé. Zábavy pomálu a ideově se to furt opakuje ve věčném kruhu krása=sebevědomí.(27.4.2019)

• TaNya_

Film nepřinesl, jak se nejspíš dalo očekávat, vůbec nic novýho a až tak moc humoru taky nepobral. Postava Renee je otravná ať už si myslí, že je modelka nebo ne. I přes veškerou snahu protlačit sem nějakej stupidní motivační proslov, na mě tenhle film působí klišoidně co se ženskýho vzhledu a všech stereotypů kolem týče.(30.4.2019)

I přes spoustu vtipných momentů se mi tento film zdá především velmi smutný. Krásná Emily Ratajkowski, dojemná Amy Schumer. 75%(1.8.2018)

Docela zábavně ujetá komedie o jedné běžné ženské. Na celém příběhu je vlastně realisticky ukázkové, co dělá s člověkem psychika. Ačkoliv děj byl trochu mimo realitu, diváka musel bavit a Amy Schumer zajista získala nové fanoušky. Komedii, která určitě rozesměje, dávám 60%, tři hvězdy.(2.8.2018)

• Coliseum

Apelující "Obama" konec šel očekávat a stejně zprudil na dva a půl taktu. Leč, i když je Schumer sympatická asi tak jako Jillian Bell nebo McCarthy, pobavila mě. Tak nějak po šovinisticku.(14.8.2018)

Dost mi lezla na nervy půlku filmu, přehnané sebevědomí, nesnesitelná. Asi sem kazič komedií. Ale líbil se mi aspoň konec a pointa. Je to k zamyšlení a spoustu lidí přesně tohle potřebuje slyšet.(1.9.2018)

• Urgost

40%(1.11.2018)

• BOURQUE

Základná koncepcia a zámer filmu (zvýšiť, zvyšovať sebavedomie ľudí respektíve zdôraznenie toho, že každý by mal seba „akceptovať“ takým akým je) je v poriadku. Ale spôsob, akým na to ide režisérska/spisovateľská dvojica, nie je úplne najideálnejšia. Keď už sme v žánru „komédia“, tak by to malo byť viac vtipnejší a svižnejší. Ale keď už nie, tak rozhodne by som sa nesnažil útočiť na takmer dvojhodinový pasáž. Prijateľný výkon od A. Schumacher, v prípade „hardcore“ verzii by som vybral inú herečku. P.S.: Pre mňa zatiaľ najnesympatickejší postava, čo si vybrala M. Williams. Osobné hodnotenie: 67% (**) (7.11.2018)

Mě a manželce se neskutečně líbilo. Ta Amy je absolutně v pohodě. Něco bylo trochu moc tlačený. Jinak to bylo geniálně vtipný. "To jsem já, René!"(17.11.2018)

60%(10.12.2018)