poster

Jsem božská

 • USA

  I Feel Pretty

 • Slovensko

  Som sexy

 • Velká Británie

  I Feel Pretty

 • Nový Zéland

  I Feel Pretty

 • Austrálie

  I Feel Pretty

 • Kanada

  I Feel Pretty

Komedie

USA, 2018, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (182)

 • BarkaS
  ****

  Amy Schumer má svůj vlastní styl, který nemusí sedět všem. Odpočinkové, přiblblé, úsměvné...(3.7.2018)

 • Scraffy
  **

  Blbosť s nevýraznými postavami a debilným humorom. Ale nedá sa tomu uprieť fakt, že je to blbina pre nenáročné publikum. Som prekvapený, že na svoj žáner to má prekvapivo málo klišé aj keď sa samozrejme nejaké nájde. Nechápal som a stále nechápem, prečo bolo kino plné do poslednej sedačky...(13.7.2018)

 • jokino
  *

  Ach jaj.. Trailer vyzeral celkom zaujímavo, možno až sľubne zábavne, ale po pozretí tejto kvázi komédie..ach jaj.. Pre mňa to bola "komédia", ktorá sa len najeko snažila hrat na ňu, Schumer mi prišla byť hrozne nezáživná, silou mocou sa snažila byť vtipná, ale akosi sa to celé strácalo účinkom. Hlavná pointa síce nakoniec padla, ale je to už asi 1.000x prevarená téma. Celé mi to prišlo, ako strata času..(28.7.2018)

 • nate_DAVE
  *

  Od zacatku jasny prubeh filmu jako přes kopirak s mraky filmu z minulosti, ktere ale za neco staly. Dnesni holky potrebujou slyset, za nemaji tolik zrat a vic cvicit a ne to, co se snazi sdelit tento film :-) ja taky potrebuju slyset, ze mi v kanclu akorat roste Milan a ne, ze mam paradni vysportovanou postavu :-D(30.7.2018)

 • fafejt001
  *

  Pro některé holky určitě pecka a pro normálního diváka taková konina . Víceméně od poloviny filmu . CELKEM zoufalost .(1.8.2018)

 • ydyot
  *

  Nevtipná trápna kokotmédia. Najprv podsúva ženám, že je fuk či vyzerá dobre alebo ako tlstá kurva pre chlapov nad 50. Potom ukazuje, že keď si stokilový vorvaň na suchu, tak sa ti denne prihodia "vtipné" momenty. Namiesto toho, aby film bojoval proti ideálu ženskej krásy, práve ho týmto filmom podporil.(3.8.2018)

 • Dejavu_UH
  odpad!

  Paní "VAMYGÍNA" v roli, která jí sedí jak hrnec na prdel. Zařadil bych to do rubrik sci-fi a horror. Tohle je totiž Made in USA - for USA viewers only...(9.8.2018)

 • Emafera
  ****

  Skvělá komedie o tom, že sexy mozek a humor je víc než míry 90-60-90😀 První film s Amy Schumer, který jsem viděla a rozhodně nezůstane poslední. Není to žádný vrchol sofistiky, spíš oddychovka ve stylu Bridget Jones, která ale určitě osloví nejednoho diváka, nebo spíš divačku.(28.8.2018)

 • BOURQUE
  **

  Základná koncepcia a zámer filmu (zvýšiť, zvyšovať sebavedomie ľudí respektíve zdôraznenie toho, že každý by mal seba „akceptovať“ takým akým je) je v poriadku. Ale spôsob, akým na to ide režisérska/spisovateľská dvojica, nie je úplne najideálnejšia. Keď už sme v žánru „komédia“, tak by to malo byť viac vtipnejší a svižnejší. Ale keď už nie, tak rozhodne by som sa nesnažil útočiť na takmer dvojhodinový pasáž. Prijateľný výkon od A. Schumacher, v prípade „hardcore“ verzii by som vybral inú herečku. P.S.: Pre mňa zatiaľ najnesympatickejší postava, čo si vybrala M. Williams. Osobné hodnotenie: 67% (**) (7.11.2018)

 • mimozakon
  **

  ...anebo jak psychika dokaze pracovat na sebeduvere...(15.12.2018)

 • Micoldee
  ***

  Trochu unreal no, v obchodě by Vám asi asistentka jen tak neřekla, ať si svojí velikost jdete hledat jinam. Není to zrovna kvalitní filmařina, ale to se asi dalo čekat. Jako oddychovka, nad kterou nechcete přemýšlet, docela ok.(26.4.2019)

 • Pignon
  **

  Varování pro muže, toto je pouze pro ženské publikum. Jak tlustá, ošklivá kráva dojde štěsti.(15.7.2018)

 • Capri2016
  ****

  Jednoduchá pointa tejto trhlo bláznivej komédie u mňa najprv vyvolal pochybnosť či trailer odhalil celú pointu filmu. Ale vďaka bohu hoci bol film bláznivý a vtipný, ale vyjadroval realitu, ktorá sa v skutočnosti deje mnohým z nás žien, ktoré nemajú veľkosť 8 alebo 10 a to že máme pochybnosti o tom či náš vzhľad je brzda nášho úspechu v milostnom alebo pracovnom živote. A tento film s nadsádzkou a vtipne ukázal, že to ako pôsobíme na druhých je v našej hlave. Ak sa vidíme krásne - aj ostatní nás tak vidia. A kvôli vtipným pointám, ktoré vyvolali u mňa hlasné výbuchy smiechu (výborná Amy Schumer, ktorá je vychádzajúca hviezda stand-up komédie) , ale aj vďaka pointe v pozadí, že každá žena je krásna dávam filmu 4****. Letná oddychovka, ktorá rozosmeje, ale zároveň upevní sebavedomie.... P.S. Michelle Williams "zamaskovaná" v roli majiteľky módnej firmy s hlasom a vystupovaním, v ktorej som Michelle odhalila až pri záverečných titulkoch - super skrytý komediálny talent.(16.7.2018)

 • dennieko
  ***

  Na to, že Amy Schumer opravdu nemusím... :-D Zvládla jsem to a ani to tolik nebolelo a párkrát jsem se zasmála. :-)(29.7.2018)

 • david666
  ***

  Na mě až moc pro holky - ale námět byl originální. Mohlo se z toho vytěžit více. Amy se zde moc mírní, asi už stárne...(11.8.2018)

 • Tinusa14
  ***

  Nakoľko komédia bola sama o sebe dosť priemerná, celková pointa filmu to zachránila aj napriek tomu, že z druhej polovice filmu zmizol humor --- 55%(22.8.2018)

 • Mark1983
  ***

  Docela oddychové.(8.11.2018)

 • Tomiczekk
  ***

  Jako nasmál sem se :)(11.11.2018)

 • BloomGeorge
  ***

  Když jsem se chystal na tento film, tak jsem opravdu netušil co v něm je. Tak nějak jsem doufal v odvaz a nářez trapných situací které mě dostanou pod židly. Ale ejhle tu je konec filmu a ono nic. Zůstal jsem na židly a nic výjmečného se nestalo. Jen mi místy bylo trapně za Amy Schumer. Opravdu se jí sólo komedie tak nějak trapně vymkla kontrole. Je to až příliš utahané na komedii a místy opravdu velice trapné a usínající. Nicméně za spoustu hezkých pohledů "nee péčko to opravdu není, ale hezký některé jsou :-))) " , které se v tomto filmu nabízejí a občas i vtipné scény a trochu toho bláznovství, tak mohu dát s klidem 45 % . Takže nic co by mne uchvátilo a ani vyloženě nepoložilo. Ovšem čekal jsem trochu víc a to bylo zklamání. Takže pokud máte opravdovou nudu, tak je to s klidem koukatelný, ale na trhák to má na míle vzdálenou patu a na únavu bránice také zapomněnte. Zduř jak sviňa :-)(18.1.2019)

 • Hedy
  odpad!

  Když plavete neprostupnou žumpou snažíte se dostat na hladinu aby jste se nadechli. Teď si představte že na hladině je místo vzduchu Cyklon B. Ne počkat vlastně. Cyklon B by mě alespoň zabil a nemučil mě v moři sraček jako tahle bezcenná urážka kinematografie. Dál než za prvních čtyřicet minut filmu se prostě nedokážu dostat. To bych měl větší šanci se dostat živý na druhou stranu minového pole kdybych válel sudy. Raději bych šel v reflexní vestě přes demarkační linii mezi Severní a Jižní Koreou. Bohužel mé odhodlání není tak silné. Opravdu netuším jak někoho mohlo napadnout, že tahle zrůdnost by mohla být dobrým filmem. Zhlédnutí celého snímku pravděpodobně způsobuje nekonečná muka vaší duši která nedobrovolně opustí vaše utrápené tělo. Zkrátka absolutně abysmální monstrozita. Odpad.(1.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace