Jsem božská

• Austrálie

• Kanada

Komedie

USA, 2018, 110 min

Z filmu lze vyrozumět, že pokud jste tlustá žena před třicítkou, nezbývá Vám nežli jít do fitka a sletět z kola. Následně si budete připadat jak mix Seleny Gomez a Heidy Klum, což Vám zcela významně změní náhled na život. A proto, že jste nyní kus jak svině, tak si najdete partnera, který by v reálném životě neměl sebemenší šanci získat byť Váš pohled. 65% Celosvětový příjem k 12. 1. 2018: $94,539,426, což je 2,95 násobek rozpočtu(12.1.2019)

• vojacekr

Neuvěřitelná podívaná na styl dekadentního pozérství a humoru roku 2018 vlivem amerikanizace, která dovála i do českých kin. Střihačům vzít ruce, zvukařům uši a rejžovi ID za to, že toto téma mohlo být daleko vtipnější bez své prvoplánovosti - potenciál tam totiž byl.. bohužel byl. Dialogu typu: "Poblitá červaná je ze Sangrie", "odejdi, než mi žbluňkne hovno a nechci abys to slyšela".. Proč každá vcelku dobře rozjetá dějová nit musí být zpřetrhána tímto rádoby humorem. Zvláštní, že až do pointy jsem se docela bavil. Pak to ale zabily hovna nebo zvratky a to ne jednou a ani ne dvakrát. Oni se to buďto neodnaučí, nebo je chyba na mém příjimači a nefunguje to, jak by mělo.(11.8.2018)

Film je kombinaci Deníku Bridget Jonesové a filmu Težce zamilován. Je to taková ,,sestřenice Jonesové” za velkou louží procházející v životě chvilkami trapnosti, kdy se stydí spíše přihlížející, než ona sama. Z druhého filmu pak téma, kdy někdo vidí krásu jinak, než ve skutečnosti. Zde ne svoje okolí, ale samu sebe. Film je převážně pro ženské publikum, ale dá se to vydržet a i zasmát.(12.8.2018)

• Killy

Mě to neskutečně zklamalo, čekala jsem Amykomedii a místo toho to byla romantická nuda, až na pár scén z traileru nuda ...(19.8.2018)

Bridget Jones sfúzovala s Ďábel nosí Pradu, film na pověčírkový stav ideální.(30.8.2018)

Vtipný, hodně střeštěný, škoda pak toho, že se něco na konci podělá, je to hrozně smutný a pak najednou se to otočí a dává to divákovi nějaké moudro, alá filmotéka 21.století. Ale pobavil mě film a líbil se mi. Jen tak dál.(14.9.2018)

• Suzzie

Nechapu v cem spociva “humor” Amy Schummer. Byt tlusta a oskliva a umet si z toho udelat srandu je super, ale v podani teto nadcenene komicky je to spis zoufale trapne. Tato radoby komedie je pouze dalsi z mnoha recyklovanych temat, ma plytke dialogy, nevtipne hlasky a je to desna nuda... Pokud nechcete zabit 2 hodiny sveho casu, dejte od ni ruce pryc.(1.11.2018)

• majlika3

Film určený, pro osamocené večery osamocených žen, milovnic Brigit Jones, Popelky a jiných dojáků o ženách středního věku s kily navíc s rozdílem, že výsledek neřeší dieta, ale sebe perspektiva. Osobně mě to docela nudilo a plno scén jsem přeskákala. .(16.11.2018)

Začátek troška nuda, ale pak se to rozjelo a podle mně by to měla shlédnout každá holka.(19.11.2018)

• Peospopletos

Nechce se mi psát nějaký vele dlouhý komentář k takovému sračkóznímu filmu, jako je tenhle. Naprosto špatně napsaný a nelogický scénář. Dvě hvězdičky dávám za dobrou myšlenku, že všechno je jenom o tom jak se cítíme a jak přemýšlíme a také za to jak se Renee snažila proběhnout tím plátnem a pak si vyrýpávala šušně, když si myslela, že jí její zarostlý boy nevidí. Hodně mi to připomnělo moji bývalku a bylo mi to něčím sympatické.(28.11.2018)

Co bych neudělal jednou za čas pro krásnou manželku.(8.12.2018)

Jedná se o film, který není příliš pozitivně hodnocený. Ovšem já mám na to zcela odlišný názor. Tuto záležitost jsem si velmi oblíbila. Pro: neohrabané a trapné momenty hl. postavy, kontrast mezi vysokým a nízkým sebevědomím u žen, běžné situace (do kterých se lidé často dostávají v obyčejném životě), jednoduché, zábavné a výstižné. Ideální volba hl. hrdinky Amy Schumer. Proti: pár obehraných klišé, místy afektované. Pozitivní věc je, že tyhle proti jsem si na tom také oblíbila. Ano, nejedná se o nejlepší filmové zpracování všech dob, ale je to film, který mě oslovil, něco ve mně zanechal a budu se k němu často vracet. Nejspíš lidé, které to bude opravdu upřímně bavit, budou takový fanoušci klasik, jako jsou např. filmy Bridget Jonesové.(10.12.2018)

• Monyfik

Když jsi vorvaň, nic ti nepomůže!!!(15.12.2018)

• Nikky000

Dvě hvězdičky za první půlku která je vcelku vtipná a Amy mi tam nějak nepřekáží. Druhá polovina netřeba komentovat.(2.1.2019)

Tak jo, bylo tam pár momentů co tam nemusely být (třeba to jak chce na konci proskočit to pozadí přehlídky..mírně řečeno trapné a asi to mělo být komediální ale nepovedlo se a těsně před závěrem filmu jsem si říkal boože to je vážně kráva). Dalším mínusem filmu bylo určitě to že by bylo super v něm vidět třeba jak stojí před zrcadlem jako v reálu a jak se po úraze hlavy vidí ona jako krásná :-) to by bylo super a vážně jsem si říkal že to tam prostě chybí. Nic méně. Celkově jsem se u filmu bavil. Moment jak hodila minci v dešti s tím zbožným přáním změny byl fakt humorný. Tanec na soutěži bikin byl prostě jízda a i přesto že ve filmu byla baculka tak byla k sežrání a byla vidět její ženská krása jako že fakt, to se jim povedlo! Celkově hodnotím třemi hvězdami a dal bych čtyři kdyby se páni tvůrci více snažili třeba s těmi pohledy do zrcadla. Kolem dokola když zrovna nemáte co dělat a chcete mrknout na oddechovku s typickým americkým klišé které zas až tak nevadí když víte co od filmu čekat tak mrknout na tenhle kousek není nic proti ničemu. A popravdě hodnocení pod tři si to určitě nezaslouží jsou daleko horší tragédie.(5.1.2019)

Mno. Jak to říct. Film je vo ničem. Až na pár světlejch situací. Smál sem se když po jebnutí do hlavy tvrdila nic nechápajícícm kámoškám jak jí to sekne a potom jak balila nicnechápajícího borca v čistírně. Jinak ale je to další film kde se tlustokožní hvězda snaží vykřičet do světa že sto kilo navíc nic není a tak není důvod nedopřát si véču u Mekáče. Třetí hvězda je za to,že se neprofláklý tváře snaží o nějaký film a občas jim to jde(18.1.2019)

Pro mě jeden z nejlepších filmů se skrytým poselstvím a povrchností :) Trošku "pohádka", ale vtipná a milá a pohodová :) Viděla jsem třikrát a určitě ne naposled :)(29.1.2019)

Napad je to dobrej, ale nemuzu si pomoct, ze zase nebyl vyuzity potencial. Krome hlavni myslenky je vsechno ostatni tak klisovite, az to boli. Au.. tak prumer no.(11.2.2019)

Docela jsem se zasmál(21.4.2019)

• Blondsky

Jeden z nejnudněších filmů roku 2018. 4/10.(8.5.2019)

Dobrej film na který se dá podívat i vicekrat. Ale není to jeden z těch lepších filmů(4.6.2019)