poster

Woori yeopjibe EXOga sanda (TV seriál)

 • Jižní Korea

  우리 옆집에 EXO가 산다

Romantický / Drama / Komedie

Jižní Korea, 2015, 16x15 min

Režie:

Kwon Lee

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

 • Zelilu007
  *****

  Protože prostě EXO a ano jsem fanynka...navíc mne mile překvapilo, jak to nebylo vlezlé. Krásně se na to dívalo a dvojice Sehun a čajový mužík byli dokonalí. Hlavní hrdinka mezi těmi krasavci vysloveně zazářila. Jinak moc hezký OST, jak jinak. Kluky mám všechny moc ráda, jen trochu postrádám jejich šťastnou 12-ku.(1.7.2015)

 • Tsuki
  ****

  Viděla jsem to jako reevidovanou filmovou verzi, která má celkem 117 minut, a to na palubě letu z Tokia. Jako film to na mě působilo víc než sympaticky, až jsem z toho byla sama dost překvapená. Nebylo to zbytečně natahované, jako některé jiné korejské počiny, a i když běžně mi víc sedí japonský humor než ten korejský, tady jsem si ten korejský styl humoru vysloveně užívala, sem tam jsem se neubránila hlasitému smíchu (což zdá se notně znervózňovalo Němce, který seděl vedle mě). Byl to milý, vtipný a příjemný zážitek se sympatickou skupinou EXO (které jsem, přiznám se, do teď neznala, ale právě poslouchám některé jejich písničky, a rozhodně to není špatné - naopak :)). Pokud máte rádi roztomile romantické komedie v korejském stylu, tak doporučuju. (Viděno na palubě letadla společnosti Lufthansa.) ~(4,2)~(4.9.2016)

 • Lama.Lama
  ****

  Nejlepší a zároveň i nejdivnější bromace, co jsem kdy viděla :D Celý tenhle počin je opravdu roztomilý, neuječený a celkem prostě hrozně fajně zahraný a napsaný. Me likey. Meow.(3.1.2016)

 • Martyska
  ****

  Chlapci si zahrali pekne. Vtipne pripravený seriál, pri ktorom sa fanúšici a ani ostatné publikum nudiť nebudú. Naviac obohatený o príjemnú hudbu v hlavnom podaní člemon skupiny Baekhyunom. Miestami sa možno seriál ťahá, ale je to príjemná oddychovka a na zápletku sa dobre pozerá. Aj ako fanúšik dávam slabšie 4*.(15.12.2016)

 • Ivuse
  *****

  Parádní oddychovka, když chce člověk úplně vypnout. Nic hlubokomyslné nečekejte, prostě taková blbost na pobavení. Necelých 15 minut na díl = ideální délka. Navíc se člověk podívá na pár fešných chlapců z EXO. ;-) Takoví sousedi by se mi taky líbili. :-D(2.3.2016)

 • Webgirl
  *****

  Nejsem objektivní, protože jsem fanynka :-) Jen škoda, že ostatní členové neměli víc prostoru.(22.6.2017)

 • moviefan4
  odpad!

  Hodnotenie dielov: 1.diel-odpad- slabé,nezaujímavé nudné a trápne.Vôbec ma serial neoslovil a nezaujal a unudilo ma to. Som zvedavý čo serial ponúkne. 2.diel-odpad- Nudnejšie než prvý diel a ozaj moc trápne!(26.7.2016)

 • sara93
  ****

  Koukalo se na to celkem dobře . Naštěstí to má krátké díly , tak že děj probíhá rychle a nejsou zde zbytečné nudné scény .(8.1.2016)

 • NickMaddox
  ****

  Vau =D Ako ja som z kórejských dorám mimo, ale počin, ktorý vytvorili kórejskí producenti je úžasný. Dorama nepribližuje len hviezdy EXO, neprezentuje ich len ako veľmi ľudské osoby, ale zároveň poukazuje nato, že tento fakt sa dá zakryť za príbeh, ktorý skutočne nie je trápne vykonštruovaný a vystavaný. Vážne ma bavila =) Tlieskam, chlapci sú aj výborný herci, nielen speváci a tanečníci(26.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace