Henry Nebezpečný (TV seriál)

Henry Danger

Komedie / Sci-Fi / Akční / Rodinný

USA, 2014, 22 min

Cooper Barnes, Jace Norman, Kelly Sullivan, Jeffrey Nicholas Brown, Ella Anderson, Sean Ryan Fox, Riele Downs, Carrie Barrett, Andrew Caldwell, Jasmine Davidoff, Madison Iseman, Nick Saso, Timothy Brennen, Stephanie Fantauzzi, Ben Giroux, Sedona James, Nathan Kress, Briana Lane, Brooke Peoples, Jade Pettyjohn, Lily Rains, Krystal Ellsworth, Jada Facer, Tessa Goss, Jessie Graff, R. Brandon Johnson, Asante Jones, Toši Toda, Max Daniels, Michael James Bell, David Hoffman, Shannon Brown, Charan Prabhakar, Brandon Weaver, Dan Schneider, Cazzey Louis Cereghino, Amiah Miller, Dante Brown, Craig Welzbacher, Fenix Lazzaroni, Rodney J. Hobbs, Mike Ostroski, Mario Perez, Savannah Liles, Emily Bader, Tate Berney, Ava Bianchi, Layla Crawford, Nardeep Khurmi, Lyne Odums, Hunter Stiebel, Sara Amini, Elise Luthman, Nicole Burch, Aiden Weinberg, Brody Weinberg, Zabeth Russell, Sophia Katarina, Lolli Sorenson, Mike C. Nelson, Izabella Alvarez, Jully Lee, Valerie Yu, Emma Shannon, Katlyn Carlson, Lizze Broadway, Matt Baram, Roni Akurati, Ariel Martin, Willa Miel Pogue, Chloe Coleman, Andrew Ortega, Rob Locke, Gloria Aung, Cree Cicchino, Jackson A. Dunn, Alisa Allapach, David Pressman, James Preston Rogers, Kale Culley, Nayah Damasen, Ashton Bingham, Corey Craig, Annalisa Cochrane, Matthew Kimbrough, Ciara Riley Wilson, Shelby Simmons

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• DannyBurino

Bullshit. Tady se vůbec nestarali aby tohle byl úspěch. je tam pár dobrých vtípků ( jen pár ) a parkrát tam je ok akce, ale jaká je pointa to sledovat když je to hromada odpadků. Nemluvě o špatným dabingu a pitmomých jásotů z publika. Prostě hrůza.(13.10.2016)

Jakýmsi zvláštně ujetým způsobem se mi zalíbil tento komicko-parodický seriálek pro dětičky, kde hlavní hrdinové Captain Man a jeho pomocník Kid Danger kosí směšné záporáky, sami jsouce též směšnými. O dabingu nic nevím, naučte se anglicky, pardálové, pak vám to třeba i vtipné přijde.(16.8.2017)

• JackBurda

A DOST! Už jsem toleroval nick-sitcomy moc dlouho. Už Thundermani jsou ohraný, ale tohle nemá ani slušnej cz dabing. Ok, o dabingu to není, ale řekněme, že seriál je příšerný a dabing mu opravdu z hnoje nepomáhá. Navíc je to narvaný nesympatickýma postavama, trapnejma záporákama, příšernými dialogy, ubohými vtipy a příšernou prací s kamerou. Do pytle, Nickelodeone, vymyslete něco pořádnýho, Rota ušla, Anubisův dům byl dost slušnej, zkuste zas něco takhle dobrodružně/mysteriozního, jinak skončíte v hajzlu a nikdo vás ani zvonem nevytáhne. Ta hvězdička je za akci, která umí bejt opravdu vynikající, ale seriál z kanálu nevytáhne.(17.11.2015)

• MACEK40

Nickelodeon je známy produkovaním sračiek ktoré akurát kazia deti. Týmto "výtvorom" to len potvrdili.(24.5.2018)