Garymu pomalu končí osamocený vězeňský pobyt ve vesmíru. Jednoho dne narazí na roztomilého zeleného mimozemšťana a rázem má v patách zákeřné lovce hlav z celé galaxie. (Netflix)

honajz

Kdysi jsem v Sedmičce četl maďarský komiks, tuším Záhada asteroidu 1431 a říkal jsem si, že občas ti kluci kreslící mají lepší nápady na sci-fi space opery než ti od hraného filmu. Tady se mi to potvrzuje - částečně v tom vidím Firefly, krocenou Futuramu a tak, ale hýří to nápady a dovede to zaujmout. Zatím mi tedy vadí, že hlavním hrdinou je magor, co si jen na něco hraje a vymýšlí si, ale asi má velké srdce a to mu pomůže být někým víc, aspoň doufám. Na úvod docela slušné. ()

honajz2

Tak potenciál do budoucna tam je určitě a zamlouvá se mi jak většina postav, tak animace, akorát ten pilot ve mě nezanechal bůhvíjak silné pocity. Vypadá to na jakýsi klon Futuramy a Červeného trpaslíka, ale je v něm - aspoň teda v pilotu - celkem málo vtipných scén. A těch, u kterých jsem se aspoň pousmál, ještě míň. Každopádně na další díly se podívám určitě, jelikož se mi to svým způsobem opravdu zamlouvá a doufám, že si mě to postupně získá. Pilot vidím na lepší 3* ()

ghatos

Málokdy se mi stane, aby mě takový typ seriálu, hned od prvního dílu chytil. Postavy jsou sympatické, už jen tím, jak štvou hlavního hrdinu :) . Mazlík, ale i záporák jsou k sežrání. Má to v sobě i takovou podloudnost a psychické vyjeb-vání :) . 75%. ()