Reklama

Reklama

Final Space - Série 2 (2019) (série)


Ztracený špion (S02E10)

(epizoda)
  • USA The Lost Spy

Obsahy(1)

Ve snaze zapomenout na minulost zkusí Malý Cato vycouvat, ale Gary nehodlá svého parťáka nechat jen tak vypadnout ze svého života. Clarence zatím svádí bohatou vdovu. (Netflix)

Recenze (2)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Cato sa snaží so stratou Avocata vyrovnať tak že opustí Garyho posádku a Clarence sa snaží získať sobášom majetok. Garyho matka sa ocitne v zajatí...Dozvieme sa čosi viac o Garyho minulosti a najmä o vzťahu medzi jeho rodičmi a Clarencov sobáš celkom pobaví. Animácia v niektorých momentoch nápadne pripomína seriál Rozčarovanie. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Správný příklad "oddechové" epizody. Zatímco Clarence se snaží okrást bohatou královnu planety (a čerstvou vdovu), Gary se se zbytkem posádky snaží najít Little Cata, který po té zdrcují události z minulé epizody utekl pryč. Plus do toho se vrátí dvě výraznější tváře téhle série, dozvíme se víc z minulosti Garyho matky (která je fakt mrcha) a do toho všeho tu máme ještě funkční emotivní závěr. Akorát se mi moc nezamlouvá, že se tu stále častěji objevuje fekální humor, ale pořád je v tak malé míře, že mi to ještě tolik nevadí. Slabých 5* ()

Reklama

Reklama