poster

Roztoč to! (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2017, 40 min

 • xulux
  odpad!

  Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :)(28.8.2017)

 • ExpertRaptor
  ***

  Priemerný relácia. 60%(30.12.2017)

 • bart_
  odpad!

  Tleskám Barrandovu za to, že i po takové době, po takovém velikém počtu "vynikajících" pořadů, dokáže stále těžit maximum z úplného dna televizní tvorby. Směšný kostým A.C. dokonale vystihuje jeho zvrácenou osobnost. Doopravdy, tenhle pořad je čistá definice zbytečnosti a debility, a hlavně neoriginality. Jeden z důvodů proč se nedívám na televizi. České TV stanice už prostě nedokážou nabídnout nic zábavného, nic originálního, nic koukatelnýho... těšilo mě.(24.8.2017)

 • MM_Ramone
  odpad!

  TV Barrandov je najsmradľavejšia stoka televíznej zábavy. Ich programová štruktúra je nabitá nepredstaviteľne primitívnymi titulmi. Od rána do večera samé sračky. Medzi najvýraznejšie barrandovské hviezdy patrí aj slizký buzerant Aleš Cibulka. Dostáva tam hodne veľa priestoru, aby mohol ukazovať ten svoj protivný ksicht a tliachať tie svoje trapné keci. Naposledy som ho zaregistroval ako moderátora v súťažnej relácii pre debilov "Roztoč to!". Mimochodom, ten kostým homo principála iste nosí aj na dúhové gay pride pochody. Odpad!(15.3.2018)

 • Rarity_MLP
  odpad!

  Po shlédnutí několika dílů mám veskrze smýšené pocity. Na jednu stranu se mi ani nechce věřit, že je možné klesnout ještě hlouběji než u pořadu "Co je doma, to se počítá" a na druhou stranu musím tvůrcům složit velikou poklonu, že měli dostatek odvahy dát tohle do vysílání. Jedná se o divnou kombinaci všeobecně velice slabého a nezáživného pořadu "Česka tajenka" a kultovního "Kolotoče", jehož atmosféru prvních sérií se snaží toto dílo napodobovat. Posledním hřebíkem do rakve není ani tak moderátor Cibulka, na nějž jsem z TV Barrandov již alergický, ani soutěžící posbíraní půl hodiny před začátkem natáčení z náhodných kolemjdoucích před studiem, jako spíše výherní ceny. Chápu, že TV Barrandov nemá takový rozpočet jako ČT pro svůj AZ kvíz, ale dávat výherci kávovar, povlečení, kuchyňské nádobí, zájezd neznámo kam, to je vážně výsměch...(14.9.2017)