Bydlet jako... (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 26 min

Účinkují:

Roman Zach (mod.), Jana Stryková (mod.)
  • film_fanda

Mám ráda pořady o bydleni, ale toto je podle mně asi ten nejhorší co existuje. A ty proměny no škoda mluvit. Nechápu jak někdo může investovat do něčeho tak hnusného vlastní peníze.(10.12.2017)

Pro mě skvělý pořad. Nehraje na city jako třeba Jak se staví sen, design je většinou střídmý se zajímavými vychytávkami, v módních barvách s ohledem na obyvatele/majitele. Hned v druhém dílu dochází k inspiraci od mého milovaného architekta Adolfa Loose, což je volba na výbornou. Moderátoři jsou občas trapně milí, ale sympatičtí, nijak nedramatizují.Designéři rozebírají zvolené materiály, případnou udržitelnost, využívají i starší nábytek. A vždy dojde ke kapitolce rozebírající určitý styl interiéru či architekta. Jediné, co se dá mírně vytknout je, že se nezabývají více finanční stránkou, pouze v úvodu se řekne, kolik se do dané změny může investovat.(25.9.2018)

• lubospoti

Další pořad zabývající se bydlením a přestavbami bytů. Po boomu kulinářských pořadů teď asi potřebují nějakou tu korunu na složenky bytoví designeři. Další zbytečný pořad, který je svým zpracováním nemastný neslaný.(16.10.2017)