poster

Bydlet jako... (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 26 min

Účinkují:

Roman Zach (mod.), Jana Stryková (mod.)
(další profese)
 • film_fanda
  odpad!

  Mám ráda pořady o bydleni, ale toto je podle mně asi ten nejhorší co existuje. A ty proměny no škoda mluvit. Nechápu jak někdo může investovat do něčeho tak hnusného vlastní peníze.(10.12.2017)

 • MissiPippi
  ****

  Pro mě skvělý pořad. Nehraje na city jako třeba Jak se staví sen, design je většinou střídmý se zajímavými vychytávkami, v módních barvách s ohledem na obyvatele/majitele. Hned v druhém dílu dochází k inspiraci od mého milovaného architekta Adolfa Loose, což je volba na výbornou. Moderátoři jsou občas trapně milí, ale sympatičtí, nijak nedramatizují.Designéři rozebírají zvolené materiály, případnou udržitelnost, využívají i starší nábytek. A vždy dojde ke kapitolce rozebírající určitý styl interiéru či architekta. Jediné, co se dá mírně vytknout je, že se nezabývají více finanční stránkou, pouze v úvodu se řekne, kolik se do dané změny může investovat.(25.9.2018)

 • lubospoti
  **

  Další pořad zabývající se bydlením a přestavbami bytů. Po boomu kulinářských pořadů teď asi potřebují nějakou tu korunu na složenky bytoví designeři. Další zbytečný pořad, který je svým zpracováním nemastný neslaný.(16.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace