Úspěšný kouzelník je zatčen za vraždu, kterou neudělal a díky tomu se provalí, že má bratra dvojče. Oba jako kouzelníci skončili a je teď na bratrovi, aby našel pravého vraha a osvobodil svého bratra z vězení. Samozřejmě přitom musí spolupracovat s FBI jako konzultant, ať máme nějakou tu vatu do jednotlivých epizod. Hlavní postava mě nijak nezaujala, za to vedlejší postavy jsou moc fajn, hlavně Vinnie Jones (Galavant), Amaury Nolasco (Prison Break) a Lenora Crichlow (Being Human). Bohužel moc prostoru nemaj a člověk si jich neužije. Hlavní příběh, který se tam v prvním díle rozjede, vypadá zajímavě a trošku to připomíná filmy Now You See Me bohužel většinou je zatlačen do pozadí a každou epizodu se řeší nějaké případy. V podobném stylu je spousta seriálu a tenhle nijak extra nevybočuje (až teda na slušné vedlejší herce) a třeba Perception mi přišlo zábavnější.(6.10.2018)