Victoria's Exorcism

• USA Exorcist: The Fallen

Victoria (Tara Marie Kirk) je typická tínedžerka, ktorú láka všetko, čo ešte nevyskúšala. Keď jedného dňa prídu spolu s bratom Glenom (Rollyn Stafford) na návštevu k spoločnému kamarátovi Markovi (Just N. Time), objaví medzi jeho vecami špiritualistickú tabuľku Ouiju. Neodolá pokušeniu a presvedčí dvojicu chlapcov, aby sa s ňou zahrali. Od toho okamihu sa Victoria stáva stredobodom záujmu démona, ktorý sa jej postupne zmocňuje. Podarí sa Glenovi privolať pomoc skôr ako bude neskoro? (beso74)

corpsy

Nič viac a nič menej, len nedotiahnutý a amatérsky počin, ktorý v niekoľkých scénach prosí o divácku vďačnosť. ()

kaylin odpad!

Americký snímek „Victoria's Exorcism“ je ukázkou toho, proč by neměli amatéři, respektive tvůrci, kteří nemají nápady a schopnosti, točit snímky o vymítání. Nedovedou do nich přidat něco navíc něco nového, čímž by se ospravedlňovalo, že se snaží vstoupit do vody, která se na první pohled jeví už hodně vychozená. „Victoria's Exorcism“ je špatným vymítačským filmem bez nápadu a s otřesným herectvím. ()

beso74 odpad!

Neskutočná nudná variácia na Exorcistu, plná nesympatických ksichtov, nudných kecov a príšernej hudby. Jediným plusom bol fakt, že to skončilo a za to sa fakt v mojom prípade body dať nedajú. Strašne zlý film, nanešťastie nie zas takým spôsobom zlý, aby to bolo zábavné. ()