poster

Toxic Shark (TV film)

Dobrodružný / Horor / Sci-Fi

USA, 2017, 87 min

Režie:

Cole Sharpe

Scénář:

Ashley O'Neil

Kamera:

Rafael Leyva

Producenti:

Anthony Fankhauser

Střih:

Don Money
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (11)

 • ARI50
  *

  Ono se to prostě musí pořád ze žraloky zkoušet ale z 95% to nedopadne dobře skoro půl filmů pláž moře amatéři blik žralok a zase dokola.(27.1.2018)

 • SOLOM.
  **

  Céčkových žraločích braků už existuje celá řada a společnosti jako Asylum nebo v tomto případě Syfy nás každoročně zaplavují další kupou smradlavých paskvilů, při kterých zůstává nejednomu divákovi rozum stát. Chorá představivost některých jejich dvorních scénáristů nemá žádné hranice a doslova se předhánějí v tom, kdo vymyslí co možná největší šílenost. A bohužel se najde spousta takových, kteří jim to „žerou“ a dávají jim zelenou, aby točili další a další žumpu. Tento film sice vyložený odpad není, ale nemá k němu moc daleko. To však v žádném případě neznamená, že bych vám chtěl tuto toxickou podívanou doporučovat! Obrovskou výhodou těchto paskvilů (tedy většiny z nich) je to, že si tvůrci vybírají exotické filmové lokality, kde za pár šupů natočí svoji bizarnost. Tedy alespoň já si tyto exotické místa dokážu vychutnat a jsou doslova pastvou pro mé oči. Což je ale ve většině případů taky jedna z mála věcí, která se mi na nich líbí. Samozřejmě i polonahá děvčata v titěrných bikinách stojí za pozornost, ale to už je jen takový bonus, když už všechno ostatní za moc nestojí. Tady jsem se ale setkal i se zajímavých šíleným nápadem – leč katastrofálním provedením, kdy žralok nejenomže své oběti roztrhá svými čelistmi (takže se dočkáme i trošky toho gore a krvavých digitálních cákanců), ale některé jedince které jenom zraní, dokáže nakazit a proměnit v obdobu zombíků. Ovšem i zde náš ozubený predátor létá vzduchem, útočí ve vodě po kolena, nebo rovnou na pláži – takže pozor, abyste si nad stupiditou nepohnuli krční páteří, jak budete nevěřícně kroutit hlavou! 30%(3.11.2019)

 • grizly007
  odpad!

  4minuty a vypnuto.(29.4.2019)

 • oveckaoa
  ***

  Tyhle filmy se nedají brát vážně a kdo to bere toho upřímně lituji jelikož musí mít ubohý život. Už za nápad s žralokem co stříká kyselinu a po jehož kousnutí se z Vás stanou zombie si to body zaslouží. 60 procent určitě je to lepší než poslední Sharknado i než některé z útoků vícehlavého žraloka od Asylumu.(5.7.2019)

 • Hapretor
  **

  Blbé, ale zábavné - "Viva Asylum" - a dost hezkých prdelek ...(27.4.2019)

 • mira007
  *

  Po zklamání z české tvorby letošního roku jsem si musel dát filmový výplach mozku - sáhl jsem tedy po tomto hororovém béčku o žralokovi, který žere partu mladých lidí kdesi v rezortu v karibském Portoriku a nebo z nich dělá zombíky .... nebo z nich dělá zombíky a zároveň je žere. Moře, sluníčko, holky v bikinách a hned je mi líp na duši, ikdyž se mozkové závity u tohoto díla nepohnuly ani o milimetr.(16.5.2020)

 • Israha
  ***

  V rámci produkce SyFy velmi solidní kousek. Ano, pořád to vypadá strašně televizně a kromě námětu s jed stříkajícím žralokem je to i dost nenápadité a jedoucí ve vyjetých kolejích sharksploitation klišé, ale je to koukatelné a paradoxně vůbec ne tak nudné, jak by se mohlo zdát. Velký bodycount, slušný spád děje bez výraznějšího zpomalení, originální (ale ne plně využitý) nápad se "žraločí vzteklinou"...prostě docela v pohodě béčková zábavička, která nikterak neurazí a drží si slušnou úroveň sledovatelnosti i bez přehnané snahy o sebeironii. Rozhodně jeden z těch lepší SyFy sharksploitationů za poslední dobu.(29.8.2017)

 • JardoLe
  odpad!

  Dalsi ubohy pokus o animal horor so zralokom s dalsimi ubohymi mladymi hercami,samozrejme odpad...:-)(9.12.2017)

 • Mila.Hajek
  ***

  Ty tři hvězdičky jsou za ty prdelky, ne za film :D(13.10.2019)

 • CinkBoomBang
  *

  :-D je to děs, ale pobaví. Dívali jsme ve třech a bylo zábava hned od začátku sledovat politicky korektní casting z kterého se dá krásně odvodit, kdo první umře, kdo se zraní, kdo uteče, atd. Super jsou otvíračky scén s pohledem na procházející zadek :-D Naprosto stupidní dialogy ve smyslu: "Jsi medik takže opravuješ a jsi plavčík takže se hýbeš ve vodě... oprav mi loď." :-) Obrovský přímo mega obrovský žralok, který se bez problému hýbe ve vodě která lidem sahá po kolena, stříká sliz a je super odhadovat, koho kousne a koho postříká :-D je to fakt hrozný herci jsou slabý, zápletka, dialogy stašný... ale s dobrou partou se alespoň zasmějete.(20.10.2017)

 • Aceboris
  **

  Zaujímavý nápad , už ani na súši nie ste v bezpečí , nakoľko po ukusnuti sa premeníte na zombie. Ostatné zlalok čo strieka kyselinu nie je o nič nezaujimavejsi . Sify raz opäť natočili niečo na čom som sa dobre zasmial , hlavná herečka s príznačným menom Eden bola tiež na zakusnutie. Tak ako vždy aj v tomto prípade ma zaujímal záver a ako toho žraloka zničia nakoľko tých filmov a žraločích koncov som už videl dosť. Napodiv to nebolo až také scifi ako v niektorých filmoch . Super zábava ja som spokojný treba to fakt brat ako úlet a určite sa zabavite . Za mňa 4/10(16.9.2020)