Rip Tide

• Nový Zéland Rip Tide

hygienik odpad!

Už 2 týždne som ničomu nedal odpad a bol som z toho vykoľajený. Prišla pomoc od protinožcov a hneď sa mi uľavilo. ()

BOURQUE

Mladá slečna, po nevydarenej udalosti počas modelingu a hádke so svojou matkou, odcestuje do Austrálie, kde u svojej tety sa snaží vyčistiť svoju hlavu a odpočinúť si. Nové prostredie v nej vzbudí nové myšlienky a vďaka skvelým ľudom začne mať aj trochu iný pohľad na život. Scenár a vedenie príbehu pripomína Hallmarkovský štýl. Slečna vo vedľajšej roli (Naomi Sequeira) je omnoho cool ako mladá herečka v hlavnej roli (Debby Ryan). Prostredie, kde sa film zväčša odohráva,  je však super nádherné. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

hladovyjelen odpad!

Holka si jde za snem, no není to krásný? Ne, není. Je to odpad a nedá se na to pořádně koukat. Vážně po mně někdo chce, abych věřila, že je Debby Ryan světoznámá modelka. Je pěkná jasně, ale není tak úplně... správná pro tuhle roli. Trochu by mě zajímalo, na co myslela, když na tuhle pošetilost kývla. Něco jako: "No jo, vždycky jsem chtěla být modelka a všichni budou říkat, že jsem krásná, beru haha" Totální hovadina, posatavy mají IQ 0.002 a ta fashionista má být milá holka, ale stejně z toho vyjde ještě jako větší opruznice, než jak přišla. A někdo samozřejmě zemřel, protože to by pak jinak nemohl být film od moře a týpek, co má vysoký morální kompas a dlouhý pačesy. Miluju filmy, co nás učí o zásadách a životě, nebo taky ne. ()