Epizody(8)

Nin

Myslel jsem, že půjde o nějakou blbůstku a nakonec jsem se dočkal seriálu, který mě fakt zaujal. Jedná se o parodii na Netflix dokumenty, která je natočená přesně v tom stylu, takže dost profesionálně a efektně. Herecké výkony jsou natolik super, že se určitě i pár naivnějších diváků nechá zmást a bude si myslet, že jde o reálnou záležitost. Nakonec jde ale však o mnohem víc než jen o parodii. Fiktivní dokument se stává spíš jen originální formou, kterou se vypravuje příběh, jenž je částečně napínavou detektivkou, ale především zajímavým dramatem zkoumající život mladých lidí na střední škole. Je to tak dobrá záležitost proto, že příběh je napínavý a zábavný, ale především postavy a vztahy mezi nimi jsou výborně zpracované. Poutavá a velmi originální záležitost. Chtěl jsem dát i pět hvězd, ale trochu mě zklamal závěr, u kterého je fajn, že je to vlastně nakonec docela realistické, ale stejně bych čekal víc. (8/10) ()

• Strednú školu, v ktorej sa natáčalo, sme už mohli vidieť (pod iným menom) vo filme Projekt X (2012). (Astonko)