Reklama

Reklama

Vánoční speciál BoJacka Horsemana: Sabrinino vánoční přání

(TV film)
  • USA BoJack Horseman Christmas Special: Sabrina's Christmas Wish
všechny plakáty

Obsahy(1)

Jsou Vánoce a BoJack s nimi nechce mít nic společného. Pak se objeví Todd s obrovskou cukrovou tyčkou a starou vánoční epizodou Konin. (Netflix)

Recenze (5)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Tvorcovia sú si vedomí dielu ktorý robili. V niečom vtipné. Do určitej miery aj viacej objasňujúce pozadie Bojackovej tvorby. Inak to ale po výborných posledných 4 častiach prvej série, pôsobí ako jedna krok späť.Ale inak je to znesiteľná časť. Sú aj nudnejšie. ()

Laxik 

všechny recenze uživatele

Vánoční speciál, který si utahuje z vánočních speciálů, ale zároveň následuje jejich vzor tím, že se klasickým epizodám nemá šanci vyrovnat. Přesto neopouštíme klasickou bojackovskou satiru a jako jednohubka to bez problémů funguje. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele

Vianočný špeciál ukazuje, čo by mal fungujúci rodinný sitcom mať, aby bol úspešný. Je to epizóda, ktorá dej nikam neposúva, no BoJacka a Todda robí ľudskejšími a fanúšika poteší. ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

No, je to jako jeden další díl, jen vytržený z kontextu. Má ale jednu obrovskou chybu. Absence všech skvělých vedlejších postav a postavení BoJacka do role, která z BoJacka nedělá toho BoJacka, kterou žereme.... ()

Masarka14 

všechny recenze uživatele

Kdybych se na to díval v tu dobu, kdy to vyšlo asi bych to ocenil více, protože tenhle speciál vyšel asi 4 měsíce po první sérii. Ale vzhledem k tomu, že jsem včera dokoukal první řadu, tak mě to nijak zvlášť nenadchlo. V podstatě sledujeme jen epizodu BoJackova sitcomu, takže to určitě není must see speciál. Nic zásadního se tam neděje. ()

Reklama

Reklama