Klíšťák

(TV seriál)
  • USA The Tick
Akční / Komedie
USA, (2016–2019), 9 h 30 min (Minutáž: 22–30 min)

Tvůrci:

Ben Edlund

Chris Bacon

Peter Serafinowicz, Griffin Newman, Valorie Curry, Yara Martinez, Kyle Catlett, Andrew Dolan, Christian Navarro, Whoopi Goldberg, (více)

Série(2) / Epizody(22)

Trailer 1

Gogo333

Komix neznám a celkově tato postava pro mě byla nová a tak jsem nevěděl do čeho jdu. Nakonec jsem se slušně bavil a celé mi to trošku přišlo jako parodie na superhrdinské filmy. Akce i humor jsou fajn a záporák taky dobrý. Už se těším na další sérii. 70% ()

iXtr3m3

Objektívne maximálne za tri hviezdy. Subjektívne, nakoľko to v podstate nemá konkurenciu, keďže superhrdinský sitcom iný nepoznám, dávam za štyri. Vtipné aj trápne, akčné aj nudné, ale natoľko odlišné, až fakt zaujímavé. Len škoda preškoda toho konca po druhej sérii. Seriál som mal na HDD od svojho uvedenia, len som čakal dlho, kým sa nájde dobrá duša, ktorá ho kompletne otitulkuje. Neľutujem, ale fakt škoda absencie aspoň ešte jednej série. Hodila by sa po tom dvojitom otvorenom závere. ()

Gismo.kv

Právě dokoukaná celá první série. Jsem velkým fanouškem animované série Klíšťáka, takže jsem dlouho očekával tento seriál. Po shlédnutí pilotu jsem byl nadšený a plný očekávání, co přinese celá série. Bohužel s dalšími díly přišlo trochu zklamání, když nedokázaly navázat na dobrý pilot. Druhá půlka série už však nabídla tu zábavu, kterou jsem očekával po pilotu. Seriál byl sice více o Arthurovi, který byl tou hlavní postavu a Klíšťák zde byl trochu v pozadí a ne tak výrazný, jak ho třeba známe z animované série, ale vůbec to tomu neuškodilo. Líbilo se mi, že The Tick byl pojat více akčně s tím, že si stále ponechal komediální prvky. Plus dávám zároveň taky za skvělého záporáka, Teror zkrátka neměl chybu. Trochu mi tam ale chybělo více postav z původní animované série (např. Die Fledermaus), i tak jde ale o značný posun oproti série Ticka z roku 2001, který pořádně nic nenabídl. Je dobře, že příští rok se můžeme těšit na další sérii s deseti epizodami a jen doufám, že si The Tick minimálně udrží kvalitu, kterou zatím má. ()