poster

Nekonečný příběh Posledního z Aporveru

 • Slovensko

  Nekonečný príbeh Aporveru

Dokumentární

Česko, 2015, 82 (40) min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ghatos
  **

  Všichni byli/jsou/budou úžasní, zlatí. Pan režisér/producent se rozplýval nad herci, výtvarníky, střihači (on si plnil svůj sen...Kriste pane) přitom za ty peníze se dalo natočit tolik skvělého porna :) ! Když Krejčí hovořil o svých dalších projektech...uf, tomu se říká sebevědomí nebo spíše drzost. Dovolenka na Havaji to jo, ale raději žádný popis gigantických problémů. Kritika, sebereflexe, potíže? Ne, ty zůstali v Aporveru...36%.(5.10.2016)

 • Sygauras

  Nicneříkající chvalozpěvy na neexistující film. V celém dokumentu, jsem se nedozvěděla nic o tom v jaké přesně fázi se natáčení nachází. Vypadá to podobně jako Fukův film Fuka v Tokiu (nebo jak se to má jmenovat) Spolknout tolik peněz a nebýt za to nijak potrestaný, je asi návod, jak lehce přijít k penězům. Mám nápad na film, přidá se někdo ? Myslím že co se týká neexistujících filmů, máme šanci vidět dřív Bubeníka a princeznu, než Posledního z Aporveru.(28.9.2018)

 • Ombak▼Penari
  **

  Zbytečně mnoho řečí kolem natáčení, ale ani slovo okolo problémů. Nevadí mi dívat se jak se film točil, ale na to by stačila mnohem kratší stopáž. Nedotknout se diskutované kauzy kolem celého projektu je ovšem fail. Klidně by tu stačil jen klasický formát Film o filmu a nikdo by se nepozastavoval. Ovšem, kdyby tedy samotný film už existoval...(9.2.2017)

 • Splasher
  *

  Po tomhle člověk musí mnohem více ocenit jiné party nadšenců, kteří dali dohromady například Aloise Nebela, kde animace taky zabrala 2 roky (díky tomu byl nákladný celý film). Ale byla jasná vize uchopení předlohy a tým 29 animátorů. Takže Nebel šel do kin a neudělal ostudu ani na festivalech. __ Druhá parta nadšenců, která mně ihned vytanula na mysli po zhlédnutí tohoto dokumentu, je tým okolo Garth Marenghi's Darkplace, který tento týden dokončí svou smutnou pouť noční ČT Art. Parta komiků z Footlights okolo Ayoadeho a Holnesse, která stvořila dokonalý předobraz Aporveru. Jediný rozdíl u Nekonečného příběhu Aporveru je, že se tvůrci bohužel nedokázali povznést a zařadit alespoň jeden kritický hlas, který by komentoval všechnu tu amatérštinu při natáčení (v Darkplace Todd Rivers). Zbyly nám tak pouze nehorázné kecy pánů Krejčího, Košťála a dalších zúčastněných. __ Pokud si toto náhodou pan Krejčí přečte, doporučuji mu předělat Aporver na 6 dílnou komedii ve stylu Darkplace a doplnit ji o rozhovory z tohoto dokumentu. A samozřejmě to předělání financovat přes startovač nebo patreon, lidi mu na to určitě rádi přispějí.(20.6.2018)

 • wixet
  ****

  Ano, je pravda, ze je to spis film o filmu nez dokument a je pravda, ze se uplne vyhli kontroverznimu tematu financovani a bolestnemu vzniku filmu, ale rozhodne to neni odpad nebo dvou hvezdickova zalezitost. Je to proste normalni film o filmu se vsim vsudy, dobre natoceny. Davam mu 4 hvezdy, aby se aspon trochu zvedlo to haterske skore, kteri tu nekteri uplne zbytecne nasazeli. Verim tomu, ze i kdyby film byl ve finale dobry, ze ho tito kritici z principu ohodnoti stejne jako ohodnotili tento dokument...(3.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace