poster

Nekonečný příběh Posledního z Aporveru

 • Slovensko

  Nekonečný príbeh Aporveru

Dokumentární

Česko, 2015, 82 (40) min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Takhle trapně adorovat kolem filmu, kterej ani po deseti letech natáčení není venku, je poněkud... trapný. Hlavní je, že se maj na place všichni rádi - to diváka i producenta vážně uspokojí. (: "... film vypráví o nadšení tvůrců a o strastech a překážkách, které musejí překonávat..." - asi jsem viděl úplně jinej dokument, jelikož v tomhle koktejlu kecičků o skvěle odváděný práci a nalezení super lidičků pro super filmeček není ani stopa po zdůvodnění průtahů a nabubřelosti rozpočtu. Proč TOHLE, co na všech dostupných materiálech vypadá jak banda relaxujících ochotníků uprostřed vystřihánkových dekorací školního souboru, trvá tak dlouho a stojí tolik peněz, ví zřejmě jen... no, myslíme si svoje, ne? (:(24.11.2017)

 • wixet
  ****

  Ano, je pravda, ze je to spis film o filmu nez dokument a je pravda, ze se uplne vyhli kontroverznimu tematu financovani a bolestnemu vzniku filmu, ale rozhodne to neni odpad nebo dvou hvezdickova zalezitost. Je to proste normalni film o filmu se vsim vsudy, dobre natoceny. Davam mu 4 hvezdy, aby se aspon trochu zvedlo to haterske skore, kteri tu nekteri uplne zbytecne nasazeli. Verim tomu, ze i kdyby film byl ve finale dobry, ze ho tito kritici z principu ohodnoti stejne jako ohodnotili tento dokument...(3.10.2016)

 • Lukiz
  **

  Propagační video na film. Všechno super, všichni tvrdě makali a užívali si to. O sporech s producenty nic, a jen letmá zmínka, že postprodukce již trvá roky. --- O filmu samotném jsme se dozvěděli, že tam bude spousta postav, mělo by to být výtvarně úžasné a příběh byl pro všechny podružný. Z ukázek to vypadá, že záběry detailů s klíčovaným pozadím mají příšerné barevné přechody.(19.12.2015)

 • ghatos
  **

  Všichni byli/jsou/budou úžasní, zlatí. Pan režisér/producent se rozplýval nad herci, výtvarníky, střihači (on si plnil svůj sen...Kriste pane) přitom za ty peníze se dalo natočit tolik skvělého porna :) ! Když Krejčí hovořil o svých dalších projektech...uf, tomu se říká sebevědomí nebo spíše drzost. Dovolenka na Havaji to jo, ale raději žádný popis gigantických problémů. Kritika, sebereflexe, potíže? Ne, ty zůstali v Aporveru...36%.(5.10.2016)

 • Ombak▼Penari
  **

  Zbytečně mnoho řečí kolem natáčení, ale ani slovo okolo problémů. Nevadí mi dívat se jak se film točil, ale na to by stačila mnohem kratší stopáž. Nedotknout se diskutované kauzy kolem celého projektu je ovšem fail. Klidně by tu stačil jen klasický formát Film o filmu a nikdo by se nepozastavoval. Ovšem, kdyby tedy samotný film už existoval...(9.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace