poster

Mother Krampus

 • Velká Británie

  12 Deaths of Christmas

 • Velká Británie

  The Curse of Frau Perchta

  (pracovní název)

Horor

Velká Británie, 2017, 90 min

Režie:

James Klass

Scénář:

Scott Jeffrey

Hudba:

Adam King
(další profese)
 • ricci.s
  *

  Čarodejnica, ktorú v minulosti popravili za únosy a vraždy detí, teraz vstala z mŕtvych, aby sa pomstila ich pokrvným príbuzným. Je to o niečo menšie zlo ako predchádzajúci snímok toho nemehla, čo si hovorí režisér. Maska strigy totiž nie je najhoršia a objaví sa aj nejaké gore. No napriek tomu by som musel byť masochista, aby som toto odporučil, alebo to pozeral ešte raz. Predovšetkým čo sa týka hereckých výkonov a dialógov, je to až nesledovateľne tragické. Slovenské televízne inscenácie spred 30 rokov sú totiž zahrané lepšie ako toto.(26.10.2017)

 • ARI50
  odpad!

  Kolik ještě tech krampusu bude? To už je lepší zajet do Rakouska to aspoň stojí za to. Ale někde se začít musí.(22.12.2017)

 • SOLOM.
  *

  Bohužel se tohoto netradičního námětu zhostil zelenáč James Klass, který by potřeboval pořádně profackovat. Svou nemohoucností nám totiž připravil jen těžko stravitelnou podívanou, kterou zřejmě neocení ani skalní přívrženci céčkových braků. Což o to, Frau Perchta byla pěkně naštvaná a hlavně ohyzdná babizna, která během devadesáti minut pozabíjela, co se dalo, jenže co z toho, když vše bylo tak amatérsky natočené, až mě z toho bolelo u srdce. Každopádně musím ocenit její cit pro vánoční ozdoby a dělaní masového cukroví. Právě tyto laskominy jsou asi tím jediným, co se mi tu doopravdy líbilo a proč tomu nedám odpad. Postrádal jsem i typicky suchý britský humor, ale to už bych chtěl asi moc. Stačilo se podívat na mrzkou kvalitu scénáře, hodně slabé (mnohdy až tragické) herecké výkony, klasický nášup nelogického chování většiny zúčastněných a v neposlední řadě krajně nesympatickou mladou hrdinku Amy, které jsem už od prvních minut přál, aby si pro ní čarodějnice přišla jako první. Bohužel jsem si musel počkat až na „srdceryvný“ konec, který jsem ovšem přežil jen s vypětím všech sil. Protože zhruba od poloviny filmu jsem musel bojovat, abych u té nudy neusnul.(28.12.2017)

 • kaylin
  **

  Britský horor „Mother Krampus“ chce jen jediné – vydělat na tom, že krampus je slovo, které v poslední době letí. A to je celé. Vlastně to s fenoménem krampusu nemá ani moc společného, o čemž svědčí i další distribuční názvy „12 Deaths of Christmas“ nebo „The Curse of Frau Perchta“. Vlastně je použití slova „krampus“ jen takový klasický nablblý marketingový tah. Stejně to filmu asi moc nepřinese.(25.5.2018)

 • Shanen29
  **

  V podstatě druhý horůrek pana Klasse opět zřejmě nevyšel ani herecky ani filmově.Možná bude pokus číslo tři již inspirativnější.(22.12.2017)