UFC Fight Night: Volkov vs. Struve

(pořad)
  • USA UFC Fight Night 115 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA / Nizozemsko, 2017

malylada

Za mě překvapivě hala nejméně zaplněná, co jsem zatím live byl. Nicméně event opravdu povedený, mraky ukončení a perfektních výkonů. Dagestánci tam udělali dobrý bordel, neboť ruští borci předvedli perfektní výkony a vše vyhráli. Hlavní zápas dobrá řežba a Volkov ukázal, jak je v postojí jinde a s výškou se umí vypořádat mnohem lépe. V rohu měl Semmyho Schilta, což bylo dosti pro holanďany zvláštní, že vede ruského fightera proti domácímu. Musím poznamenat, když jsem Semmyho Schilta viděl při vážení a když jsem se s ním fotil, tak je to neskutečné monstrum a Struve vedle něj vypadá jako drobeček. Jsem zvědavý, koho Volkov dostane příště a rozhodně přinesl svěží vítr do HW. Bahadurzada dle předpokladů rozebral Australana, ale nejsem si jistý, zda je střední váha jeho váhovkou, ve welteru by mohl docela zamíchat kartami. Sázky na outsidery mi vůbec nevyšly, Barberena načatého Edwardse nedodělal a prakticky rozhodly hloupé chyby v obraně, po kterých přišel takedown. Docela škoda a od Edwardse jsem čekal daleko více. Rozhodně nejpůsobivější výkony Edilov, Magomedsharipov, který předváděl neskutečné kopy a také Thaisumov, který nekompromisně čistí váhovku. Ten by měl dostat konečně borce z desítky a nelze nepřát borci, který zanechal stopu i v českém MMA. Řekl si o Nata Diaze a Chiesu a troufnu si tvrdit, že takový Chiesa by si ani neprdl. Stejnou sérii má nyní i Khabilov, který by příležitost také měl dostat s TOP borci, nicméně přesvědčivý tolik není. Typický decision fighter a chybí mu větší tah k vítězství, docela zklamání a už to u něj bývá trend. S takovou toho Leeho nikdy nedostane.....Daren Till je snad nejméně sympatický fighter a nemůžu se dočkat, až mu někdo to sebevědomí sestřelí. Překvapilo mě, že si Velinkovič pořádně nebouchl a Till má pohyb, rychlost a přední opravdu na vysoké úrovni. Prazeres celou dobu hledal, až našel skulinku a taková ta klasika....největší provar Holbrook, opravdová bída. Docela se podařily úlovky srdcovek :D : https://www.instagram.com/p/BYnDIQ2Bjcb/?taken-by=pajiiik https://www.instagram.com/p/BYg3rlShtLU/?taken-by=pajiiik ()

ConanVJ

Edwards vs. Barberena 3* Celkem průměrný fight, bez většího momentu, který by člověka potěšil. Bez ukončení před limitem. ............ (11) Reneau vs. Bernardo 4* Pěkný ženský zápas, který je většinu času na zemi a ukončený TKO ............. Bahadurzada vs. Wilkinson 4,5* Pěkný fight s tvrdým zakončením TKO. ............ (7) Volkov vs. (8) Struve 5* Parádní fight dvou vysokých věží. Ukončený je o TKO a je to i trochu krvavý. Fandil jsem poraženému, ale i tak to bylo pěkné. ............ Pěkný event kterému dávám 80% :) ()