poster

Lásky jedné plavovlásky, plavovlásky jedné lásky (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2017, 135 min

Scénář:

Vladimír Morávek (divadelní hra), Miloš Forman (původní scénář), Jaroslav Papoušek (původní scénář), Ivan Passer (původní scénář)

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (6)

 • PinokKio
  ****

  Při premiéře na Colours of Ostrava mi představení přišlo živější než v televizi. Snad proto, že u toho byl na dálku osobně Miloš Forman. Napodruhé v bedně opět live díky přímému přenosu, detailněji a možná s větší hereckou trémou něco nepokazit ..(16.10.2017)

 • topi
  ***

  Divadelní představení jsem viděl třikrát a nemám, co dodat. Přímo v ději je to úplně něco jiného, než televizní záznam, který nemá šanci zachytit vše, co se v představení děje a nemůže zaznamenat každého herce, který hraje pořád na sto procent. Ono vůbec zachytit takové originální představení je nadpozemský úkol. Bohužel i půlka hereckého obsazení je v záznamu jiná, než jsem viděl na divadle a kde bylo obsazení z mého pohledu mnohem lepší, zejména titulní role Aničky. Každopádně velká gratulace k 50. výročí Divadla Husa na Provázku!!!(5.9.2017)

 • bohemia_regent
  ***

  V titulcích pořadu uvedeno: název Lásky jedné plavovlásky - plavovlásky jedné lásky.(4.9.2017)

 • karlee
  ***

  Ze začátku jsem byl dost zklamaný, ale nakonec jsem se smířil s tím, že s filmovou předlohou nelze srovnávat. Největší nedostatek oproti filmu představují Mildovi rodiče, paní Ježková je holt jiná liga.(8.9.2017)

 • dogma97
  ****

  Tak jasně že není možné stoprocentně přenést atmosféru představení (a tím i celý komplexní divácký zážitek) ke mně do obýváku. Velké detaily tváří zase umožňují hercům i režisérovi přidat trochu mimické drobnokresby, takže se nemusejí spoléhat jen na velká gesta a komponované gagy - toto maximálně využila představitelka hlavní postavy Aničky, skvělá Tereza Marečková (1995). Divil bych se, kdyby v blízké době nedostala nabídku na zajímavou filmovou roli. A navíc jak zpívá!(2.9.2017)

 • marhoul
  *****

  Viděno letos během Colours of Ostrava, v Gongu a s velkou radostí včera na artu, obě představení se mi moc líbila! Divadlo Husa na provázku - Gratuluji vým k 50. narozeninám a jen tak dál! Realizaci záznamu, s ohledem na množství účinkujících, kapelu, tančící křoví atd. chválím.(2.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace