poster

Ouija: Zrození zla

 • USA

  Ouija: Origin of Evil

 • USA

  Ouija 2

Horor / Thriller

USA, 2016, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Veronica27
  ****

  Chceš něco vědět ? Víš jaké to je, být udušen k smrti ? Nejdříve cítíš tlak ve svém hrdle.Začneš slzet.Začneš mít pachuť v ústech.Hodně.Hodně kyselou.Pak uprostřed hrudi ucítíš jakoby někdo škrtnul zápalkou.A ten oheň se stupňuje.Zaplní tvé plíce a tvé hrdlo.Až se dostane k tvým očím.A nakonec ..se ten oheň změní v led.Jako ledové špendlíky a jehly zabodávající se ti do prstu,palců a paží.Vidíš hvězdy,ale pak jen temnotu.To poslední, co cítíš je chlad.No musím teda říct, že tady mě to velice, ale velice příjemně překvapilo ...:-) !(14.11.2016)

 • malylada
  *

  Netušil jsem, že může být ještě nudnějšího než jednička, stalo se....Pokud by se deskovka ve filmu vůbec neobjevila, tak si toho divák ani nevšimne. Asi posledních třicet minut se něco začne dít a je to v rámci tohoto žánru naprostá bída. Nedá se upřít snaha hercům, ale asi nebylo v jejich moci film vytáhnout výš. Jakýkoli prvek duchařiny zde nefunguje, krom pár předvidatelných lekaček a nevěděl jsem, zda dřív usnout, koukat na půl oka nebo to vypnout. O jakékoli hororové atmosféře se nemá cenu ani bavit a jsem rád, že to minulo českou kino distribuci......2/10(24.12.2016)

 • JASON_X
  ***

  Dobrý tah od Hasbra, přijít s tímhle reklamním filmem pár týdnů před Vánocemi. Protože já být dítě, budu samozřejmě od Jéžíška... tedy od Santy Clause chtít úplně nejvíc ze všeho Ouiju, stejně jako myriády dalších dětí. A chtěl bych ji možná ještě víc než svého času Rubikovu kostku, digitální hru, nebo hvězdářský dalekohled. Protože bych s její pomocí mohl vyvolat nějakého fakt hnusného a nepříjemného démona, který by zakroutil krkem všem mým protivným učitelům a učitelkám, a já bych už nemusel chodit do školy, to by byla krááása... No. Začátek filmu je fantastický a dlouho měl našlápnuto nejmíň na čtyři. Pohodová atmoška, pohodový humor, pohodoví herci, pohodové šedesátky, naprosto pohodová duchařina. Takže když v poslední třetině nečekaně vypukne pravá a nefalšovaná scénáristická fantasmagorie, byl to pro mě trochu šok a koukal jsem na to s nelibostí. Ale budiž, když si to diváctvo žádá... A koneckonců vždyť ona ta malá ďáblice s prázdnými bělmy a roztlemenou chlebárnou byla docela fajn postavička.(14.11.2016)

 • maniacxl
  ***

  Jednička byla totální odpad a jen další hororové nic.Co tedy lze čekat od dvojky?Kupodivu jsem byl kladně překvapen,nikdy bych nevěřil,že to bude dívatelný se slušným scénářem a v rámci možností i dobrými herci.Žádnou převratnou bombu sice nečekejte,ale na jedno bubákový odpoledne to určitě je.Fakt už stárnu,55%.(30.11.2016)

 • metal.storm
  ***

  Taký ten pekný kúsok s koncom, pri ktorom moja hororová dušička zaplakala sklamaním. Ryšavá slečna svojej malej, roztomilej, posadnutej sestričke zašpricuje chriapu, pokazí mi pekne strávený čas a odprace sa do bielej izby, kde bude trpieť až do roku 2014, kde sa, ak si dobre pamätám, s ňou skontaktujú študenti, ktorí boli tak dementní, že nebrali na vedomie pravidlo, ktoré nás, pozorných divákov naučila doterajšia kinematografia. No, nikdy nevyvolávajte duchov v dome s veľmi temnou a pohnutou minulosťou. Alebo si to celé len pletiem s iným filmom?(5.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace