poster

Inhumans (IMAX)

 • USA

  Inhumans (IMAX)

Akční / Sci-Fi / IMAX

USA, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • warrenur
  odpad!

  Chvilku som zvazoval o stupen vyssie hodnotenie za "Ramsey-ho" (Iwan-a). V zapati si ale hovorim, ze jeden presvedcivy herecky vykon neprebije tento "paskvil" s hlupuckym a deravym scenarom, az na vynimku slabymi a nepresvedcivymi hercami, chabymi dialogmi a na komix podpriemernym vizualom (zrejme rozpocet). Odporucam, vyhnut sa tomuto oblukom dokonca aj v pripade, ze tento zaner mate radi. Moj pripad to nie je, ale hodnotiac vyssie spomenute, vyhadza mi z toho nanajvys jedna hviezda.(2.10.2017)

 • blahar
  ***

  Žádná velká katastrofa, jak popisují zahraniční weby. Klasický story o povstání dělnické třídy, akorát z Měsíce. Koncept je docelá zajímavý (klišé se ovšem nešetří) a Iwan je klasicky skvělý záporák. Zbytek je klasickej Marvel, nějaký vtipy, odlehčující postavy, CGI pes apod. Bohužel je vidět, že je to celý točený dost na rychlo a za málo peněz. Rejža tam taky očividně hrozně na sílu tlačí záběry, co by podle něho v Imaxu vypadaly cool (např. 30 sekund záběru na vlny), ale spíš rušily. Dohromady docela stravitelné, na další sledování to nalákat dokáže. Myslím, že to jako seriál, co si pustíte k jídlu dokáže posloužit. Do Imaxu to ovšem nepatří ani náhodou.(2.9.2017)

 • Skejpr
  **

  To teda potěš koště... Inhumans jsou od pohledu levná televizní řezničina, která šetří kde může. Čas od času se objeví moment, nebo motiv, který není úplně špatný a ke konci druhé části (druhého dílu) se dokonce začalo objevovat cosi, jako humor, stěží ale soudit, zda se jedná o skutečný náznak postupně se probouzejícího trendu, nebo naprosto nahodilé záblesky. Svým způsobem mě to asi bavilo, ale že bych to někomu mohl doporučit, to se skutečně říci nedá.(3.9.2017)

 • DDCC
  *****

  Vyhnul jsem se všemu - předběžným review a spoilerům.. a ještě, že tak. Zatím největší a nejzajímavější pilot Marvel TV. Převyšuje DC seriály, ale i Marvel-Netflix seriály už v prvních záběrech. Jakožto znalec Inhumans pouze z Agentů SHIELDu jsem byl překvapen, jak se jim pěkně na Angenty podařilo navázat. V úvodní dvojepizodě dostává hlavní slovo především sám Ramsay Bolton (Iwan Rheon). Celé plynutí děje stojí na jeho rozmluvách a činech. Úvod rozhodně postrádá jakékoliv seznámení s postavami a působí trošku roztěkaně. Bere nás na různá místa, za různými postavami, ale s jednotným dějem. Dvojdíl nemá hluchá místa nebo jich bylo obecně málo. Celý dvojdíl byl produkčně někde mezi klasickým dílem Agentů a Marvelovským superfilmem. Ač seriál nebudu a nemůžu aktuálně hodnotit, první pocity máte výše. Můžu přidat k dvojdílu ještě, že herecké výkony byly na klasické americké seriálové úrovni - žádná sláva, střih a kamera slabší, vizuální efekty bezchybné, hudba nevýrazná, lokace perfektní a scénář budeme se modlit, že se bude zlepšovat, jelikož na to bude v budoucnu mnoho prostoru. 9/10(1.10.2017)

 • Ratemus
  **

  Naprosto průměrný počin o něčem, co mohlo dopadnout jinak a lépe. Mohl to být dokonce i film. Největší problém seriálu je ten zející zoufalý rozpočet, kdy se musely udělat změny v příběhu, aby se ušetřilo. Opravdu nejhorší seriál MCU. Ale pořád to mělo určitou kvalitu, převážně Maximus si kradl veškerou pozornost, Iwan je borec a to ví každej kdo ho zná jako Ramseyho. Jako druhou řadu bych i rád viděl, ale tohle tak nějak zapadne, prostě ničím nevyčnívající, neurážející, nezapamatovatelný seriál...(29.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace