poster

Inhumans (IMAX)

 • USA

  Inhumans (IMAX)

 • Nový Zéland

  Inhumans (IMAX)

Akční / Sci-Fi / IMAX

USA, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ratemus
  **

  Naprosto průměrný počin o něčem, co mohlo dopadnout jinak a lépe. Mohl to být dokonce i film. Největší problém seriálu je ten zející zoufalý rozpočet, kdy se musely udělat změny v příběhu, aby se ušetřilo. Opravdu nejhorší seriál MCU. Ale pořád to mělo určitou kvalitu, převážně Maximus si kradl veškerou pozornost, Iwan je borec a to ví každej kdo ho zná jako Ramseyho. Jako druhou řadu bych i rád viděl, ale tohle tak nějak zapadne, prostě ničím nevyčnívající, neurážející, nezapamatovatelný seriál...(29.11.2017)

 • Human_Traf
  ****

  Po všech těch recenzí jsem se bál výsledku, ale musím říct, že kritici značně přeháněli. Po shlédnutí pilotu, musím říct, že na seriálu je skutečně vidět šetření rozpočtu a dialogy občas šustí papírem, ale tím kritika končí. Seriál oplývá silnými momenty, charismatickými postavami, a prezentovaný svět rozhodně není černobílý. Co se týče seriálové tvorby (když odhlédneme od Netflixu, který je někde jinde), tak si začátek Inhumanů stojí kvalitativně někde na úrovni třetí řady Agentů Shieldů, a daleko převyšuje všechny Arrowy, Flashe a Legendy. BTW, Anson ty málomluvný tvrďáky fakt umí, Iwan si to taky dává a Serinda je po menší kosmetické úpravě fakt k sežrání.(30.9.2017)

 • filmmovier
  ***

  Očekával jsem skutečnou megatragédii nepopsatelných rozměrů, nakonec je to jenom pitomé, takže jsem (s pilotním dvoudílem) docela spokojen. Iwan Rheon je výtečný, hraje standart, Isabelle Cornish je neskutečně rozkošná, všechno ostatní je horší. Je v tom cítit neuvěřitelný potenciál (a fakt to mohlo být něco), bohužel z toho ta rychlost a neskutečná levnost čumí na kilometry daleko. Efekty béčkové, dialogy béčkové, postavy béčkové (předloha měla dobrého alespoň Black Bolta, což tady nenajdete), Lockjaw je fajn, ale opravdu ošklivě digitální, sem tam se vyskytne nějaký ten papundekl, nikdo nic nepředvede (a Medúze pro jistotu radši ostříhali, aby si od ní náhodou někdo něco nesliboval) , ale musím říct, že jsem se celkem bavil a vlastně to i uteklo. Inhumans jsou ovšem nejhorší výtvor od vzniku MCU. A navíc právě tyhle dva díly jsou nejlepší. Jen mě mrzí, že kdyby se tomu věnovala pořádná péče, mohl to fakt bejt nářez, takhle to vypadá jak Andromeda. Nechápu, jak to mohli dát do IMAXu a zároveň obdivuju ty, kteří měli odvahu tam na to jít, protože si myslím, že to muselo být úplně nejzbytečnější vyhození peněz, jaké kdo může vymyslet. ALe Rheon je výbornej a Isabelle Cornish rozkošná. 60%.(12.11.2017)

 • Skejpr
  **

  To teda potěš koště... Inhumans jsou od pohledu levná televizní řezničina, která šetří kde může. Čas od času se objeví moment, nebo motiv, který není úplně špatný a ke konci druhé části (druhého dílu) se dokonce začalo objevovat cosi, jako humor, stěží ale soudit, zda se jedná o skutečný náznak postupně se probouzejícího trendu, nebo naprosto nahodilé záblesky. Svým způsobem mě to asi bavilo, ale že bych to někomu mohl doporučit, to se skutečně říci nedá.(3.9.2017)

 • Saraph
  ***

  Relativně k ostatním seriálům Marvelu je tohle docela zklamání. Ani tomu zrovna moc nenahrává fakt, že jsme dostali všechny postavy najednou a tudíž je neznáme předem tak, jak to je např. v Avengers nebo Defenders. Asi tvůrci sami o tomto seriálu nepřemýšlí jinak než jako o méněcenné vsuvce, než dokáží nabídnout něco lepšího.(3.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace