poster

Inhumans (IMAX)

 • USA

  Inhumans (IMAX)

Akční / Sci-Fi / IMAX

USA, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blahar
  ***

  Žádná velká katastrofa, jak popisují zahraniční weby. Klasický story o povstání dělnické třídy, akorát z Měsíce. Koncept je docelá zajímavý (klišé se ovšem nešetří) a Iwan je klasicky skvělý záporák. Zbytek je klasickej Marvel, nějaký vtipy, odlehčující postavy, CGI pes apod. Bohužel je vidět, že je to celý točený dost na rychlo a za málo peněz. Rejža tam taky očividně hrozně na sílu tlačí záběry, co by podle něho v Imaxu vypadaly cool (např. 30 sekund záběru na vlny), ale spíš rušily. Dohromady docela stravitelné, na další sledování to nalákat dokáže. Myslím, že to jako seriál, co si pustíte k jídlu dokáže posloužit. Do Imaxu to ovšem nepatří ani náhodou.(2.9.2017)

 • Skejpr
  **

  To teda potěš koště... Inhumans jsou od pohledu levná televizní řezničina, která šetří kde může. Čas od času se objeví moment, nebo motiv, který není úplně špatný a ke konci druhé části (druhého dílu) se dokonce začalo objevovat cosi, jako humor, stěží ale soudit, zda se jedná o skutečný náznak postupně se probouzejícího trendu, nebo naprosto nahodilé záblesky. Svým způsobem mě to asi bavilo, ale že bych to někomu mohl doporučit, to se skutečně říci nedá.(3.9.2017)

 • warrenur
  odpad!

  Chvilku som zvazoval o stupen vyssie hodnotenie za "Ramsey-ho" (Iwan-a). V zapati si ale hovorim, ze jeden presvedcivy herecky vykon neprebije tento "paskvil" s hlupuckym a deravym scenarom, az na vynimku slabymi a nepresvedcivymi hercami, chabymi dialogmi a na komix podpriemernym vizualom (zrejme rozpocet). Odporucam, vyhnut sa tomuto oblukom dokonca aj v pripade, ze tento zaner mate radi. Moj pripad to nie je, ale hodnotiac vyssie spomenute, vyhadza mi z toho nanajvys jedna hviezda.(2.10.2017)

 • DDCC
  *****

  Vyhnul jsem se všemu - předběžným review a spoilerům.. a ještě, že tak. Zatím největší a nejzajímavější pilot Marvel TV. Převyšuje DC seriály, ale i Marvel-Netflix seriály už v prvních záběrech. Jakožto znalec Inhumans pouze z Agentů SHIELDu jsem byl překvapen, jak se jim pěkně na Angenty podařilo navázat. V úvodní dvojepizodě dostává hlavní slovo především sám Ramsay Bolton (Iwan Rheon). Celé plynutí děje stojí na jeho rozmluvách a činech. Úvod rozhodně postrádá jakékoliv seznámení s postavami a působí trošku roztěkaně. Bere nás na různá místa, za různými postavami, ale s jednotným dějem. Dvojdíl nemá hluchá místa nebo jich bylo obecně málo. Celý dvojdíl byl produkčně někde mezi klasickým dílem Agentů a Marvelovským superfilmem. Ač seriál nebudu a nemůžu aktuálně hodnotit, první pocity máte výše. Můžu přidat k dvojdílu ještě, že herecké výkony byly na klasické americké seriálové úrovni - žádná sláva, střih a kamera slabší, vizuální efekty bezchybné, hudba nevýrazná, lokace perfektní a scénář budeme se modlit, že se bude zlepšovat, jelikož na to bude v budoucnu mnoho prostoru. 9/10(1.10.2017)

 • filmmovier
  ***

  Očekával jsem skutečnou megatragédii nepopsatelných rozměrů, nakonec je to jenom pitomé, takže jsem (s pilotním dvoudílem) docela spokojen. Iwan Rheon je výtečný, hraje standart, Isabelle Cornish je neskutečně rozkošná, všechno ostatní je horší. Je v tom cítit neuvěřitelný potenciál (a fakt to mohlo být něco), bohužel z toho ta rychlost a neskutečná levnost čumí na kilometry daleko. Efekty béčkové, dialogy béčkové, postavy béčkové (předloha měla dobrého alespoň Black Bolta, což tady nenajdete), Lockjaw je fajn, ale opravdu ošklivě digitální, sem tam se vyskytne nějaký ten papundekl, nikdo nic nepředvede (a Medúze pro jistotu radši ostříhali, aby si od ní náhodou někdo něco nesliboval) , ale musím říct, že jsem se celkem bavil a vlastně to i uteklo. Inhumans jsou ovšem nejhorší výtvor od vzniku MCU. A navíc právě tyhle dva díly jsou nejlepší. Jen mě mrzí, že kdyby se tomu věnovala pořádná péče, mohl to fakt bejt nářez, takhle to vypadá jak Andromeda. Nechápu, jak to mohli dát do IMAXu a zároveň obdivuju ty, kteří měli odvahu tam na to jít, protože si myslím, že to muselo být úplně nejzbytečnější vyhození peněz, jaké kdo může vymyslet. ALe Rheon je výbornej a Isabelle Cornish rozkošná. 60%.(12.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace