poster

Tenkrát v Kalifornii

 • USA

  Once Upon a Time in Venice

 • USA

  Going Under

  (neoficiální název)

Komedie / Akční

USA, 2017, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  **

  První polovina byla naprosto úděsná a vzhledem k tomu, jaká měli filmaři k dispozici jména, je to ostuda. Nehledě na to, že mě neskutečně štvala psotava vypravěče v podání Thomase Middleditche. V druhé části se začalo konečně něco dít a sem tam se člověk může i pousmát, ale pořád to není nic, co by splňovalo mojí představu akční komedie. Z mého pohledu další ze záležitostí, na kterou by měl Willis raději zapomenout. 25%(26.6.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Tak to vážně teda nemám slov. Trochu nechápu, co jsem to vlastně právě viděl. Scénáristé nepříliš vtipného Cop Out pojali podezření, že problém byl posledně někde jinde než v jejich scénáři a tak se do kriminální komedie pouští po svém, znovu verbujíc Bruce Willise, jehož kariéra má o sedm let později podstatně více šrámů, než by bylo zdrávo. Ano, pár zajímavých a nápaditých momentů se ve filmu sice najde, nicméně největší problémem celé podívané je, že to všechno vlastně strašně moc nefunguje. Stupidní scénář, který je naprosto mimo (a to včetně prkenných dialogů, které jakoby nikdo před natáčením nepřečetl nahlas, aby si uvědomil jak hloupě vlastně zní), stejně jako ten zástup známých tváří, které se ve filmu mihnou v epizodních rolích. Pitomoučký skeč na téma laciná varianta na devadesátkové filmy (jistá inspirace Posledním skautem by se tam taky dala dohledat) v moderním hávu, který někdo tak trochu pozapomněl sestříhat a natáhl jej na hodinu a půl. Takhle se filmy jednoduše netočí a je k tomu docela dobrý důvod. To co totiž může takhle na papíře celkem fungovat, v téhle podobě jednoduše nefunguje a zamrzí to každých pár minut, když se film neustále pokouší pohnout z místa, ovšem marně. Pokud máte náladu na nahého Willise na skateboardu jak projíždí absurditou napěchovanou kriminálkou zavánějící až neúmyslnou parodií a trousící hlášky, které by nezvládl snad prodat ani tak před dvaceti lety, pak směle do tohoto béčka. Jinak ovšem ne. A to ani nemluvím o tom, že úvodní expozice postav ve filmu vyprávěná z pohledu jedné z vedlejších postav, pokračuje i deset minut před samotným koncem. Nebo že samotný příběh je vystavěn tak mistrným způsobem, že vedle něj slova vykonstruovanost a strojovitost blednou závistí.(29.6.2017)

 • kingik
  ***

  V rámci domácí projekce ještě film obstojí, jen těžko si představit, že si na něj někdo kupuje lístek do kina. Bruce Willisovi už jen z bahna kouká pleš, bratři Cullenovi mu provaz k vytažení hodili jen ledabyle, akční hvězda se tak i nadále pomyslně propadá do filmového močálu a potýká se se zapomenutelnými blbinami na jedno použití, ale co už, samotného hlavního protagonistu ironický humor ještě neopustil. Tentokrát opět předvádí x-tou variaci na neohroženého (a tak trochu osamělého) poldu ve slunném Venice Beach, kde vlastní soukromou detektivní kancelář se svým mladším parťákem, který nás současně uvádí do děje tím, že nám postupně představuje leporelo postav, s nímž se detektiv Steve Ford zaplete, ať už v dobrém, či zlém. A až na to, že se zde vyskytuje jeden sprejer, drogový kartel, ruský lichvář a skupinka transvestitů, tudíž o extra zločin se zde nedá zakopnout, je to v podstatě mírumilovný resort. A tak jde Steve dům od domu, hledajíc jemu svěřeného teriéra od neteře, co byl náhle zcizen, jednou je nahý na skateboardu, podruhé nedobrovolně oděný do ženských šatů, a to jsou v podstatě stěžejní scény filmu. Ve filmu se, až na výjimky, nevyskytuje téměř žádná akční scéna. Willisovo proskočení okenní tabulí a rozmlácení televize jsou z tohoto hlediska akční vrcholy filmu. Film tak v mnohém připomíná svým scenáristickým stylem i syžetem předchozí Willisův pakt "Poldové" se značkou Cullen Company. Willis předčí hereckou squadru i herecky, což při zjištění, že ve filmu se vyskytuje i John Goodman, Jason Momoa a nemálo povědomých herců, je vlastně překvapení, nicméně všichni delikátně ustoupili, zahodili své herecké schopnosti a vůbec se nesnaží. Dámské osazenstvo je zde jen pro ozdobu. Jestli vám k filmovému zážitku stačí odhalená ňadra hvězdičky Jessicy Gomes, budete se moci ještě spolehnout na solidní porci hlášek, neokoukané sluncem zalité prostředí a hlavně sem tam hrdě neotřelý Willisův, či spíše hrdě protřelý, komediální výstup, čímž si odmítá přiznat, že se jedná o propadák po všech stranách jeho skvostného skalpu. 5/10(18.7.2017)

 • malylada
  ***

  Nemohu si pomoci, ale troška náznaku z Big Lebowski nebo Pulp Fiction byla cítit. Perfektně hláškující Willis, jezdící nahý na prkně a vlažně se ploužící svojí čtvrtí, kdy jedna situace a malér střídá druhý? Jako nápad to nemá chybu a začátek mě vyloženě dostal. Bohužel se potvrdila nezkušenost tvůrců, kteří postupně ztrácí půdu pod nohama. Kvalita jednotlivých scén není vyvážená a některé postavy jsou tak trochu navíc. Dochází k zbytečně zamotaným situacím, které spadají do ranku trapnějšího humoru. Celkově film není špatný, má své momentum a vlastně to je nejlepší Willisovka za poslední dubu. Mít to v rukou Tarantino, byla by z toho udělal kultovku......6/10(26.11.2017)

 • kaylin
  *

  Ach jo, natočit s takovými herci takovou sračku, to je prostě smutné. Bruce Willis v poslední době natáčí kraviny, ale John Goodman si tohle nezasloužil, i když jeho postava je tradičně dobrá. Protože on je dobrý. Ale Jason Momoa nudný, Adam Goldberg nevyužitý, Famke Janssen ani nemluvím. A hlavně, celé je to jen trapné.(9.7.2017)

 • - Jason Momoa hraje postavu, která si říká Spyder. Několikrát je řečeno, že je to Spyder s ypsylon. Nicméně v závěrečných titulcích je napsáno Spider s měkkým i. (J.Cobra)

 • - Cca v čase 1:15:00 při záběru na noční město je vidět, že se světla aut, respektive auta, pohybují pozpátku. (J.Cobra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace