Nahý šedesátiletý Bruce na skejtu se zadkem, který mu může kdejaký třicátník závidět (za předpokladu, že byl opravdu jeho), nebo v dámských šatech s rtěnkou a parukou, opravdu baví. Mám ráda, když si dokáží herci i v tolika letech dělat ze sebe srandu :o) Tenkrát v Kaliifornii je asi parodie na komedii, kde hlavním dějem je zachránit psa. Takže ideální film pro mě, který je k tomu docela vtipný. Ale nehledejte pod tím žádný sofistikovaný humor, prostě oddychová sranda pro nenáročné odpoledne.(28.5.2018)

Nenadchne a ani neurazí, zdejších 43% je spíš k smíchu, protože film je to dobrý se skvělejma momentkama i hláškama, plejádou známých herců v epizodních roličkách kteří perlí a hlavně Jason Momoa jako dealer Spyder je naprosto boží. Coeni to nejsou ani z poloviny i když se bratři Cullenovi je snaží kopírovat jak jen můžou, ale mě Coeni stejně nikdy nebrali až na jeden nebo dva filmy, takže mi tohle nemusí zalít mozeček krví jako zdejším blbečkům co srazili tenhle Bruceův pokus na mizerný hodnocení. Willis si zkazil karmu tím svým nezájmem o scénáře, kdy bere každé druhořadé štěky a který hlavně hodně ublížil spoustě fandům naprosto tragickou pětkou Die Hard, ale tady bylo vidět jak ho herectví zase baví a že si tuhle blbinu docela užívá. Chtělo to víc akce a lepší načasování vtipů, ale jako dialogová jednohubka plná úsměvných situací to funguje.60%.(9.7.2017)

Hodně odlehčená letní komedie, které paradoxně ublížila postava Bruce Willise v hlavní roli, protože od takového herce očekáváme něco trochu jiného, jaksi charakternějšího. Ale cožpak život je o tom, že chceme pořád to samé? Bruce Willis to dobře ví, a proto si v 62 letech byl ochotný strčit pistoli do prdele, zatímco fanoušci slova "odpad" si ji strkají akorát do pusy. Já osobně se bavil, pouze má přítelkyně konstatovala, že ten kaskadér, který místo nahého Bruce jezdil na skejtu, mohl mít o něco hezčí zadek. Podle mě mohl mít o něco hezčí hlavně ten skejt. Jinak Jason Momoa jako hodnej bad ass byl naprosto dokonalej. A John Goodman se svým pohledem smutného morčete rozhodně nenechá chladné žádné srdce, které se chce smát i brečet zároveň. Film určitě doporučuji.(28.6.2017)

Bruce Willis skejtuje, miluje svojho psa, pátra po grafiti-umelcovi a hlavne sa pohybuje medzi svojráznymi postavičkami podsvetia. Akcia a vtip. Ale všetkého ozaj len trošku. Podobný žáner mu je vlastný, veď si na nej postavil kariéru, ale keď nie je kvalitný scenár, ani slávny herec nepomôže. Oddychovka na jedno pozretie.(21.6.2018)

• verbal

Děda Wyliž se z posledních sil urputně snaží o ryvajvl, ale ponižováním se ve fekálně trapných zvratcích nějakých dvou krutohustých vtipálků, co moc chtějí být Koheny, avšak ať dělají, co dělají, pořád jsou za kokoty, to asi příliš nepůjde. Vskutku dehonestující a zoufale nevtipná obludnost pro tak Trošku kapacitně omezené vyrachtance, kteří si dozajista do ruda oplácají kolena v záchvatech hurónského smíchu, když uvidí pitvořícího se povislého geronta drandit nahého na skejtu, strkat si do prdele devítku, nebo zmalovaného agresivní transkou ukrutně žertovně zdrhat v ženských šatech před partičkou nesmírně třeskutých čokoládových bukanýrů. No muhehehe, hihň, hihň … Vole, Brúsi, když už ti sysluplné nebo vtipné scénáře prostě dávat nechtějí, tak jdu raději do prdele, prostě se uskromním, vyměním 48+1 za nuznější 22+1, lamboše za sockovskou kvésedmičku a budu si kupovat škaredší dvacítky, ale aspoň shniju důstojně a jen s bandou kultovních filmů v zádech! S takovou se brzy přistihneš, jak se Segošem a Klecem hraješ v Burgasu bingo při čekání na kameru z půjčovny.(26.6.2017)

• - Cca v čase 1:15:00 při záběru na noční město je vidět, že se světla aut, respektive auta, pohybují pozpátku. (J.Cobra)

• - Steve Ford (Bruce Willis) má doma plakát k filmu Bezstarostná jízda (1969). (Stanley619)

• - Jason Momoa hraje postavu, která si říká Spyder. Několikrát je řečeno, že je to Spyder s ypsylon. Nicméně v závěrečných titulcích je napsáno Spider s měkkým i. (J.Cobra)