Tenkrát v Kalifornii

(neoficiální název)

Komedie / Akční

USA, 2017, 94 min

• h0n24

Zapomenutelné. Nedoporučuji. Akční Willis koncipovaný jako Prci Prci Prcičky. Lítá tam nahej, klátí děvy, sprostě nadává a nebo dostává do držky. Chybí ucelená myšlenka a vlastně i scénář. Film ani nemá promyšlené základní prvky jako třeba proč je vypravěč vypravěčem nebo minulost hlavní postavy. Všechny komediální prvky jsou vystavěny na dehonestaci áčkových hollywoodských herců. Konečná pro Marka a Robba Cullenovy, jejich další film by musel zaplatit, natož v něm hrát, jen totální psychopat.(1.7.2017)

• kaylin

Ach jo, natočit s takovými herci takovou sračku, to je prostě smutné. Bruce Willis v poslední době natáčí kraviny, ale John Goodman si tohle nezasloužil, i když jeho postava je tradičně dobrá. Protože on je dobrý. Ale Jason Momoa nudný, Adam Goldberg nevyužitý, Famke Janssen ani nemluvím. A hlavně, celé je to jen trapné.(9.7.2017)

• Lacike

Willis po dlhej dobe v hlavnej ulohe. Pre tuto raritu si vybral zaner komedie a bohuzial pre divakov to je absolutne nevtipna komedia. Chcete vidiet naheho Willisa ako sa promenaduje na skejte po meste (aj ked to bol ocividne kaskader) alebo ako si strci pistol do riti, pripadne sa prezlecie za zensku? Tak to je film pre vas. Ja som vyznam tychto scen nechapal, rovnako ako som nechapal, aky zmysel ma davat ten sled nahodnych scen, ktore na konci asi maju vytvorit nejaku pointu. Ale ku koncu som sa uz nedostal, pretoze sa to nedalo vydrzat. Jedine, co ma neustale prekvapovalo, bol výskyt znamych xichtov, ktore sa tu kazdu chvilu mihnu. Skoro som mal pocit, jak keby sa tu objavili len z lutosti voci Willisovi, aby ho v tej video-zetkovej mizerii trochu podporili. 0/10.(25.6.2017)

Nenadchne a ani neurazí, zdejších 43% je spíš k smíchu, protože film je to dobrý se skvělejma momentkama i hláškama, plejádou známých herců v epizodních roličkách kteří perlí a hlavně Jason Momoa jako dealer Spyder je naprosto boží. Coeni to nejsou ani z poloviny i když se bratři Cullenovi je snaží kopírovat jak jen můžou, ale mě Coeni stejně nikdy nebrali až na jeden nebo dva filmy, takže mi tohle nemusí zalít mozeček krví jako zdejším blbečkům co srazili tenhle Bruceův pokus na mizerný hodnocení. Willis si zkazil karmu tím svým nezájmem o scénáře, kdy bere každé druhořadé štěky a který hlavně hodně ublížil spoustě fandům naprosto tragickou pětkou Die Hard, ale tady bylo vidět jak ho herectví zase baví a že si tuhle blbinu docela užívá. Chtělo to víc akce a lepší načasování vtipů, ale jako dialogová jednohubka plná úsměvných situací to funguje.60%.(9.7.2017)

• anderson

Nedostižný BIG LEBOWSKI roku pána 1998 položil latku príliš vysoko a nikto, kto sa pokúšal nakrútiť pseudonoirovú krimi komédiu o ničom ju doteraz nedokázal prekonať (paradoxne ani samotní Coenovci). VTEDY VO VENICE sľubovalo zábavu v podobnom duchu, žiaľ potenciál ostal nevyužitý. Možno keby to do rúk dostal Guy Ritchie... ale ktovie. Dvoje vulgárne graffity aspoň za Middleditcha, ktorý sa pomaly zo Silikónu ktorý "válí" stáva aj nádejným filmovým hercom. (25.6.2017)(25.6.2017)