Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Steve Ford (Bruce Willis) je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je člověk ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (158)

Fr 

všechny recenze uživatele

„NIKDY SI NEZAHRÁVEJTE S NĚČÍM PSEM…“ /// Tak jo… děděk Willis vopíchá fajnovou Jessicu Gomes a pak nahatej na skejtu prosviští městem, aby ukradl v garáži auťák nejdrsnějšího gegstra v okolí, čímž rozvíří sled událostí, který zadělaj spoustě lidem na dost blbej den… Ten film je tak jednoduše hloupej, až je vlastně docela zábavnej – v mezích normy, samozřejmě. Steve potřebuje prachy (kdo kurva ne, že?) a jen tak (mírnix týrnix) se mu nabízej kšefty… trochu jako v tý pohádce o kohotkovi a slepičce. Trochu… Z plnění úkolů vyplívaj „zvláštní“ situace, který, když přivřu bulvu, smrdí ftipem. Ftipný ale fakt je, jak ze sebe „khal Drogo“ umí (a chce) dělat kreténa. Neortodoxní příběh, na jehož konci jsou všichni spokojení. Teda… no… prostě je to neortodoxní. Po X letech koukatelnej Willisův film. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Ukradli mně psa. 2.) Myslel jsem, že je Willis mrtvej. Teda aspoň od pasu dolu. 3.) Thx za titule „samo133“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Měl jsi ji najít. Ne ošukat." Nejsem žádnej Bruce Willis a neumím - třeba jezdit nahý na skejtu s pistolí mezi dvěma sevřenými půlkami. Něco takového se totiž jen tak nevidí a já si tento jinak průměrný snímek kvůli tomu rozhodně budu pamatovat. Ale nebudu se na něj znovu dívat, protože mě totálně vytáčeli černí tlusťoši v ženských šatech. To asi mělo být vtipné, ale mě to připadalo dost trapné. Na druhou stranu jsem tam viděl hodně pozitiv. Třeba mimořádně ošklivý lichvář Yuri v plavkách s dvěma modelkami a detektorem kovů - to rozhodně zaujme. Taky Dave mě bavil, dealer Pawouk byl skvělý a Steve se svým "To bude dobrý" mě hrozně pozitivně naladil. Dost jsem mu přál, aby mu někdo nenasadil běloruského motýlka. A poučení na závěr - díla Salvatore Lopeze se snadno poznají podle stínování šourku. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Děda Wyliž se z posledních sil urputně snaží o ryvajvl, ale ponižováním se ve fekálně trapných zvratcích nějakých dvou krutohustých vtipálků, co moc chtějí být Koheny, avšak ať dělají, co dělají, pořád jsou za kokoty, to asi příliš nepůjde. Vskutku dehonestující a zoufale nevtipná obludnost pro tak Trošku kapacitně omezené vyrachtance, kteří si dozajista do ruda oplácají kolena v záchvatech hurónského smíchu, když uvidí pitvořícího se povislého geronta drandit nahého na skejtu, strkat si do prdele devítku, nebo zmalovaného agresivní transkou ukrutně žertovně zdrhat v ženských šatech před partičkou nesmírně třeskutých čokoládových bukanýrů. No muhehehe, hihň, hihň … Vole, Brúsi, když už ti sysluplné nebo vtipné scénáře prostě dávat nechtějí, tak jdu raději do prdele, prostě se uskromním, vyměním 48+1 za nuznější 22+1, lamboše za sockovskou kvésedmičku a budu si kupovat škaredší dvacítky, ale aspoň shniju důstojně a jen s bandou kultovních filmů v zádech! S takovou se brzy přistihneš, jak se Segošem a Klecem hraješ v Burgasu bingo při čekání na kameru z půjčovny. ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Nahý šedesátiletý Bruce na skejtu se zadkem, který mu může kdejaký třicátník závidět (za předpokladu, že byl opravdu jeho), nebo v dámských šatech s rtěnkou a parukou, opravdu baví. Mám ráda, když si dokáží herci i v tolika letech dělat ze sebe srandu :o) Tenkrát v Kaliifornii je asi parodie na komedii, kde hlavním dějem je zachránit psa. Takže ideální film pro mě, který je k tomu docela vtipný. Ale nehledejte pod tím žádný sofistikovaný humor, prostě oddychová sranda pro nenáročné odpoledne. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Pohádka O kohoutkovi a slepičce z prosluněného Venice, kde nechybí surfařská muzika, paleta bizarních postav, znuděný Willis a Goodman ospale variující Waltera Sobchaka. Asi po půlce jsem u každé další dějové nadstavby už jen zoufale vzýval konec a on vlastně nikdy nepřišel! Při nudistickém skejtování Bruce, který při natáčení zjevně neucítil slabý píchání, si nešlo nevzpomenout na Bartovu jízdu v The Simpsons Movie.. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (7)

  • Počas záverečných titulkov zaznie ešte jedna krátka scéna. (figis20)
  • Jason Momoa hraje postavu, která si říká Spyder. Několikrát je řečeno, že je to Spyder s ypsylon. Nicméně v závěrečných titulcích je napsáno Spider s měkkým i. (J.Cobra)
  • Jedného z osobných strážcov si zahral aj Tyron Woodley, šampión UFC vo Welterovej váhe. (Patrik200s)

Reklama

Reklama