Reklama

Reklama

FUKAFUTOKYU

všechny plakáty

Diskuze

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Pomothyho jsem četl, psal toho ale málo. Ten pak někam zmizel, kdo ví kam. Ale svých patnáct minut slávy si v té Cinemě užil, tak aspoň něco.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Prokopová ještě roky po konci v Cinemě psala na blog recenze. Ten blog snad ještě existuje. Myslím, že i Monika Valentová měla svůj web, který pak zrušila. 

na příspěvěk reagoval Dadel

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Dadel

Chceme zpět vosmíka! 

 

Já teda Prokopovou nikdy nějak nemusel, ale u mě je to tím, že tištěně jsem ji nikdy ve zlaté éře nečetl a v palcích jsem začal poslouchat až když tam taky nebyla, současná sestava je bohužel hrozná, Fuka bez jakéhokoliv nadšení, slečna Iva, nebo jak se jmenuje, tak ta je fajn, ale sama to pro mě neutáhne a to třetí individuum má pro mě charisma na úrovni pestíku z bodláku

na příspěvěk reagoval Dadel

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Vosmik zije, videl jsem ho asi pred 2 lety. Mel nejake zdravotni problemy a zije na vesnici

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Já teda nejraději Prokopovou, a to nejspíš i s ohledem na oblibu stejných autorů (Cronenberg, Verhoeven - stále jsem z toho od svých nácti nevyrostl...). Vosmík psal dobře, čtivě, byť to nebylo moc přínosné (co do postřehů apod.) - a taky nevím, kde je mu konec.   

ComicBookGuy

ComicBookGuy (hodnocení, recenze)

Všechny stížností prosím dodejte na parikova.peslova@gmail.com. František se sice přestěhoval do svého mansionu, ale svým závazkům neuteče!

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Jj, myslím s odchodem Hejlíčkové jako šéfredaktorky a spolu s ní i zbytku redakce. Jakmile Fuka nemá editora anebo editorku, jsou ty recenze jenom přepsané postřehy, které mnohdy prozrazují, že nebyl ani schopný dané dílo usledovat. Já ale nikdy nebyl fanouškem Fukova nerdovského psaní, ve kterém na místo zápalu a poučenosti je stavěno na odiv ignorantství (nečetl jsem, neviděl jsem, tento typ filmů odmítám...).

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Bluntman

hele, prvních pár let, co přesunul fffilm na myslím aktuálně a pak na blog, tak to mělo kvalitu, byť dost osobitou, do háje to začalo jít tak rok po fukafutokyu 

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

než se zamiloval a prodal bitcoiny, tak jsem ještě věřil, že na tom dělá. Teď už je oficiální, že na to sere. Stejně jako na psaní recenzí

na příspěvěk reagoval Castrator

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

To se dřív natočí pokračování Vlastníků, kde se na schůzi bude probírat ten mail, než tohle.

DJ Lonely

DJ Lonely (hodnocení, recenze)

Podívejte se na film Králové videa. Je tam záběr, kde je vidět, jak František Fuka stříhá FUKAFUTOKYU, tudíž je tam vidět reálný záběr z tohoto (zatím) neexistujícího filmu. ;)

na příspěvěk reagoval Dadel

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Fuka prodává BTC za 15 milionů Kč, to nemůže znamenat nic jiného, že si chce najmout profesionální štáb za účelem co nejrychlejšího dokončení filmu!

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Dnes někdo poslal na FFFilm 3715 Kč. Zajímalo by mě za co...

InJo

InJo (hodnocení, recenze)

Franta je král. Jen by mě zajímalo, kde furt potkává tyhle mladý volnomyšlenkářský partnerky. Předpokládám, že ne všechny našel na amatérech. I když... :)

na příspěvěk reagoval Dadel

Reklama

Reklama