INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 40 min

Pořad hodnotím nadprůměrně hlavně kvůli sympatickému a inteligentnímu moderátorovi. Hosty v pořadu, který jsem viděla, byly shodou okolností dvě ženy - politička a herečka. Mluvily docela zajímavě a neměla jsem z nich negativní pocity (politiky a političky skutečně nemusím). Ringo Čech občas situaci vtipně okomentoval, pořad měl spád a dokonce i doprovodný orchestr se zpěvačkou byli fajn. Snad budou i další díly stejně zajímavé.(26.6.2018)

• P1tr

Stejně jako u ostatních projektů tohoto moderátorského "génia" jde pouze o levný a neúspěšný pokus o televizní pořad, který má za úkol ušetřit peníze a rychle zaplácnout prázdná místa v televizním rozvrhu televizní stanice, jejímž generálním ředitelem je "shodou náhod" právě tato hlavní hvězda těchto bizarních výstupů.(6.3.2018)

• vlcekmirek

Prosím vás, jak mám sledovat INSTINKTY JS, když je evidentní, že páně Soukupovy instinkty jsou na velice nízké úrovni, když ani on sám instinktivně nevycítí, že jako ,,moderátor" stojí za ... (sprosté slovo) ... . Sledovat jeho pořady je utrpení, které jsou ochotní podstoupit pouze intelektuální masochisti.(14.1.2018)

• Karlos80

Soukup je jen další nastrčený panáca (z řad řízené opozice) kdy plní zakázku těch sil (řekneme vyšší moci), které nad nim drží ochrannou ruku. Jinak by si nikdy nemohl dovolit to, co si dovoluje. Tady vůbec nejde o soupeření mezi ČT a TV Barrandov. Jde o boj mezi židy! A jak jsem k těmto závěrům došel? Po shlédnutí pár jeho vystoupení musím konstatovat, že všechny jeho debaty jsou čistě účelové …tedy povrchní. On nikdy neimprovizuje. Soukup jede vždy podle not, které mu byly připraveny předem.(8.12.2018)

• zsn

Snad větší odpad neexistuje. Aneb když se šéf obsadí do role. Neskutečný bizárrrrr. Nula humor, nula pointa, placené obecenstvo (co chodí i s bonbonierou), ale především špatný bavič. A největší problém je nevědět o své vlastní absenci talentu. Zde ani smrt nebere. Hrát si na Krause je totiž jako hrát si na Boha.(10.5.2019)