INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 40 min

Pořad hodnotím nadprůměrně hlavně kvůli sympatickému a inteligentnímu moderátorovi. Hosty v pořadu, který jsem viděla, byly shodou okolností dvě ženy - politička a herečka. Mluvily docela zajímavě a neměla jsem z nich negativní pocity (politiky a političky skutečně nemusím). Ringo Čech občas situaci vtipně okomentoval, pořad měl spád a dokonce i doprovodný orchestr se zpěvačkou byli fajn. Snad budou i další díly stejně zajímavé.(26.6.2018)

• P1tr

Stejně jako u ostatních projektů tohoto moderátorského "génia" jde pouze o levný a neúspěšný pokus o televizní pořad, který má za úkol ušetřit peníze a rychle zaplácnout prázdná místa v televizním rozvrhu televizní stanice, jejímž generálním ředitelem je "shodou náhod" právě tato hlavní hvězda těchto bizarních výstupů.(6.3.2018)

Mám smíšené pocity. Viděl jsem jeden díl s odbornicí na Islám doktorkou Samkovou, která se nebála říkat pravdu, že islám ve všech oblastech života zaostává za ostatními a pak díl s pro mě nesympatickými hosty. Nějaká modelka a típek. Pak i dva díly, které nebyly prázdné tlachání u čaje, ale o vážnějších , ale i zábavných tématech.(24.12.2019)

• AloeB

V prvních minutách jsem se skutečně smál. Soukupův strojený humor je tak špatný, až je dobrý. Později to bohužel začalo přecházet do pemamentního stavu bolesti. Pan Soukup nebude nejchytřejším člověkem, možná jsou hloupější než on (často jeho hosté) ale ne každý člověk dokáže vést monolog rovnající se intelektuálnímu masochismu, jak po stránce projevu, tak i obsahu.(1.11.2018)

Už viac krát som natrafil pri znudenom prepínaní televíznych programov na reláciu "Instinkty Jaromíra Soukupa", ktorá sa pravideľne objavuje na obrazovke českej televízie Barrandov. Vždy som sa pri nej pristavil a započúval do nekonvenčných názorov, ktoré v nej prezentuje generálny riaditeľ Jaromír Soukup. V mnohom s ním do bodky súhlasím. Prekvapuje ma, že našiel odvahu takto verejne hlásať myšlienky, ktorým sa zapredaný mainstream zarputilo vyhýba. Hovorí pravdu, ktorej sa liberálni fašisti desia. Pán Soukup má moje sympatie. Bratia Česi, mali by ste ho pozorne počúvať. ***(25.6.2019)