Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Detektiv Kim Hyung-min (Yoon-seok Kim) pracuje na protidrogovém oddělení pusanské policie. Jeho informátor ho seznámí s Kang Tae-ohem (Ji-hoon Joo), který tvrdí, že před lety zakopal v kopcích mrtvé tělo. Než mu stačí říct podrobnosti, je zatčen za vraždu své přítelkyně a poté i odsouzen. O 3 měsíce později zavolá Kang Kimovi z vězení a sdělí mu, že kromě přítelkyně zabil dalších 6 lidí. Kim se nechá přeložit na vraždy a i proti vůli svých nadřízených se pouští do vyšetřování. (LangiJ)

(více)

Recenze (16)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Vcelku nezajímavou zápletku a nezáživný děj vyvažují dvě výrazné hlavní postavy. Postarší flegmatický policajt, který má v civilu fůru merglí a přesto nepochopitelně stále vykonává své nevděčné povolání, a hlavně pošahaný bezostyšný sériový vrahoun, o kterém nevíte co si vlastně pořádně myslet. Je to jen prolhaný psychopat a nebo je to na pohled vymaštěný ale v jádru inteligentní psychopat, který moc dobře ví co dělá a hraje si s policajty jako kočka s myší? Žádná zapamatováníhodná filmová událost, ale na jedno zkouknutí fajn, za ztrátu času tuhle těžkomyslnou kriminálku nepovažuju. ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Ten vrahoun byl luxusní zmrd :-D Nádherná ukázka toho, jak jedná a funguje narušený, duševně chorý, bezcitný hovado, který člověku dá, za značkový spodky, pár drobnejch a kůl brejle, indicie k jím spáchaným vraždám, který člověka dovedou maximálně tak do prdele. Nebo ne? Každopádně herecký výron Ji-hoon Joa byl famózní a vést vyšetřování já, nejdéle při druhém sezení bych mu třískala palicí o stůl. Ano, sem totiž extrémní cholerik, výbušná jak islámskej radikál a jelikož sem X let chodila do dramatickýho kroužku, tak mám hodně dramatický vystupování. O to víc obdivuju ledově klidné lidi, jako třeba zde detektiva ve ztvárnění Yoon-seok Kima, do kterýho se snad vtělil sám Buddha, jinak nepochopím, jak mohl být pořád tak v pohodě. Závěr byl totální poser jednoho z hlavního dua a jelikož sem, jako bonus, značně škodolibá svině, tak mě opravdu potěšil. ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

V rámci žárnu značne neuspokojivé. Hra na mačku a myš postráda sofistikovanosť, explicitnú brutalitu alebo emocionálnu vypätosť. Je to na pol ceste medzi snahou o realisticky ladený film na základe skutočnej udalosti alebo tradičné žánrové krimi, ktoré ukazuje negatívnu stranu súdneho systému. Výborný Yoon- seok Kim, kvôli ktorému som to aj pozeral tu chodí ako vystrihnutý z nejakého noirového filmu, už mu chýba len cigareta a čiernobiela farba. Nenudil som sa, ale vzhľadom na to, čo všetko vedia vyprodukovať Juhokórejci je toto skôr skok späť. Na druhú stranu jesť sa musí a za každým dobrým tanierom polievky leží niekoľko prebdených nocí, v priemerných filmoch. Nick Cage by o tomto vedel rozprávať. Casting to nakoniec zvládol. Film je ale taký nemastný neslaný.3* ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Téma Sérioví vrazi jsou v JK velmi oblíbení viz. vynikající I Saw the Devil či Chaser, které patří k nejbrutálnějším filmům tohodle ranku a pochvalu si zaslouží i tahle novinka. Film se zaměřuje na psychologickou konfrontaci mezi detektivem a sériovým vrahem, který se přiznává k více vraždám a v hádankách dává detektivovi najevo, kde se pohřbená těla mohou nacházet. Film stojí především na vynikajících hereckých výkonech, kde Kim Yoon-Seok známý veterán odvádí výtečnou práci a maniakální psychopat Ju Ji-Hoon taktéž. Byť film víceméně absentuje násilí jedná se o solidní film založený dle reálných událostí ( Detektiv vyšetřuje případ ještě dnes) a také si film odnesl pár výher z festivalů. I přes pomalejší tempo velmi poutavé a vtahujicí. 75% ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Mňa to teda strašne sklamalo. Čakal som napínavý dialógový súboj dvoch prefíkaných súperov behom ktorého sa budú vzájomne ťahať za nos a vymýšľať jednu fintu za druhou. Ale celý film som mal pocit jak keby som sledoval súboj blbého a blbšieho. Herecké výkony ústrednej dvojky ma vôbec nestrhli a aj vizuálne film pôsobí televízne. Za mňa veľká nuda. 4/10. ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama