Epizody(20)

Mytický tvor, který se až příliš spoléhá na svoji nepřemožitelnost, je vydán na milost ženě, která vidí stvoření z jiných světů. (Netflix)

Recenze uživatele andiek05 k tomuto seriálu (1)

Hwayugi (2017)

Mě to bavilo. Na sledování mě nalákal nejen trailer, ale i hvězdné obsazení, protože tolik známých tváří pospolu jsem dlouho neviděla (včetně mých oblíbených herců). A super bylo, že se tam objevil i Jang Geun Suk. Bylo to hodně zábavné, dost jsem se nasmála a dobré bylo zapojení i spousty narážek, ať už třeba u LSG na vojnu nebo o dalších známých celebritách, které vlastně taky nejsou lidé. Moc se mi líbilo spojení mých oblíbenců Lee Seung Giho a Cha Seung Wona, Fantasy mám ráda a příběh mě bavil. Soundtrack byl skvělý, většinu songů jsem si dost oblíbila. Neříkám, že to nemělo třeba i nějaké slabší chvilky, ale vše jsem schopná odpustit. Na jednu stranu těch dílů mohlo být méně, ale na druhou stranu bych na to vydržela koukat, asi i kdyby jich mělo sto. Poslední díly byly slabší oproti ostatním a konec jsem si tedy představovala dost jiný, ale pokud to vezmu jinak, tak autoři překvapili, protože toto jsem vůbec nečekala. Triky byly pěkné, i když tedy zrovna drak se jim podle mě příliš nepovedl :-D ()