Antonov 225 Mrija (TV film)

• Francie

Les maîtres du ciel: Antonov 225 - Antonov 28

Dokumentární

Francie, 2014, 52 min

• otík

Tak jsem se těšil o super dokument o super největším letadle na světě, ale po několika odbočkách o jiných typech letadel a o letišti v Tádžikistánu mě to přestalo bavit. Škoda.(13.5.2019)

Betální éro!(15.5.2019)

• alien128

Viděl jsem minulý týden mnohem lepší dokument o Antonovu 124, kde bylo nádherně popsáno jeho vznik, vyjímečnost a hlavně konstrukční zajímavosti. V tomto dokumento nebylo zmíněno skoro nic, jen to, že je největší a jeho konstrukce vychá zí právě ze 124. To že popisují, jak fungují nějaké aerolinky v Tádžikistánu s jedním satrým letedlem je sice pěkné, ale pro mě a zbytek světa absolutně nezajímavé.(14.5.2019)

Vnitřek letadla mohl být ukázán podrobněji. Odbočka o malém letadle v podstatě zbytečná.(1.9.2017)

• - Mrija (Мрия nebo Мрія), ukrajinsky – sen, je nejdelším a zároveň nejtěžším letounem, jaký kdy byl k roku 2019 zkonstruován. (Brtniik)