Trailer Park Shark

• USA Shark Shock

oveckaoa odpad!

Kdesi v americké prdeli jsou přívěsy kde žijí vidláci co nedodržují pravidla a neplatí elektriku místnímu hlavounovi se to nelíbí a po dobrém je vyhnat nemože tak odpálí hráz a zaplaví je a ještě jim tam jako bonus pustí žraloka . Všechny postavy jsou debilní a není zde nikdo komu bych přál přežít žralok vypadá příšerně i na poměry Syfy a v podstatě jediné co si na tom filmu zapamatuji je smrt koně. Naopak surfování na žralokovi a žraloka natáhlého na větrnou turbínu si mohly odpustit. 0 procent ()

Israha

Kdepak, žádný žraločí horror s prvky nadsázky, ale čistokrevná crazy komedie. Buranská, o buranech, dělající si srandu z buranů i sama ze sebe, a dost blbá na to, aby se v ní hlavní protagonista explicitně přiznal, že je blbý buran. A právě proto je to taková sranda. Krom toho, že je tu perfektní zbohatlický záporák, který si dělá boty z kůže svých bývalých kamarádů; Tara Reid, která se nebojí žraloků, dokud nejsou v tornádu, a brání se jim motorovou pilou; a konečně žralok, kterého se nepodaří usmažit elektřinou á la Jaws 2, takže má díky tomu stylovou popáleninu na ksichtě a jako bonus generuje proud jako elektrický úhoř. To vše ve filmu, který je stejný trash, jako ti tragédi z karavanových kolonií, ze kterých si tropí šoufky. Vyšlo to v létě 2017 jako jeden z filmů v rámci tzv. "Sharknado Week" před premiérou pátého Sharknada...a je to cíleno na stejnou sortu diváků. Za mě slušná sranda, byť víc než tři brakové žralokohvězdy si to nezaslouží, mohl to být i větší odvaz. ()