Drsný holky

Dokument zachycuje příběhy čtyř "drsných holek" ve věku sedmi až šestatřiceti let a jejich vývoj během dvouletého období, které s nimi strávíme. Při sledování jejich emočních výkyvů a brutálních soubojů si klademe otázku – co motivuje tyto dívky soutěžit v tak typicky mužském sportu? Stojí všechna ta bolest, zranění a ponížení vůbec za to? Jejich důvody jsou však mnohem hlubší, než by si jeden pomyslel – bojují nejen za uznání, přijetí, úspěch a lásku, ale především proto, aby porazili své vlastní obavy a démony. (HBO Europe)

Enšpígl

No vlastně to bylo spíš reportáž. Co mě to dalo ? Že v Maďarsku jsou boxerky, tady dokument sledoval tuším dvě. Jedna dostala na držku s Bulharkou a druhá brečela, že má nemocnou ruku a že chce odvetu a když byla, zase brečela že má nemocnou ruku. Pak si jedna z nich připadala jako prostituka, že dostala peníze (mohla je klidně poslat mě, já si jako prostitut připadat nebudu ) . Ještě dva momenty stojí za zaznamenání a to že malý holky tam boxujou proti klukům jak jsem vyrozuměl a že ta jedna boxerka, když byla těhotná se už těší až zase bude trénovat. Tak asi tak. ()