Rex

Namiesto slobody smrť (E02) (epizoda)

Akční / Krimi

Slovensko, 2017, 50 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• tron

Hm. Nie zlé, Juraj Bača sedí a vlčiak je vlčiak, to je bez komentu :-) Ale scenár nie je ktovieako prepracovaný, Lukáš Latinák je vyhorený a pravdupovediac už nemám veľkú chuť v niečom ho vidieť (dvojnásobne nie ako kvázi komického parťáka hlavného hrdinu) a čo ma dosť zaskočilo, to je brutálne menenie počasia zo scény na scénu. Chápem, že nakrúcanie v exteriéroch je v tomto smere nevďačné, ale tak zas aby mi bolo ukradnuté, že v jednej scéne to vonku vyzerá pochmúrne, ako na jeseň a hneď v nasledujúcej Rex behá slnkom zaliatymi letnými vinicami, to asi tiež nie je úplne v poriadku. Tešia ma akceptovateľné dialógy, dobré postavy (až na Latináka) a "filmová" réžia Petra Bebjaka.(16.9.2017)

TOP epizoda. Moje hodnotenie epizody: 100%(13.12.2017)

Toto už bolo aspoň celých päť minút napínavé.(16.11.2017)

Oproti prvnímu dílu znatelné zlepšení - to už je regulerní oddychovka srovnatelná s rakouským originálem ( některými slabšími díly)(17.12.2017)

• funesfilm

S "odretými ušami" jedna hviezdička. U nás na Slovensku to akosi nevieme asi. Opäť sklamanie. Nehovorím, že pôvodná verzia od našich južných susedov bola extra výborná, no "napodobenina" zatiaľ nevyšla. Seriál bez hudby a schopných dialógov. Niet, čo hodnotiť. Na úrovni amatérskeho videa.(16.9.2017)