Baa Baa Land

Dokumentární

Velká Británie, 2017, 480 min

Garth Thomas

Návod, jak ideálně zužitkovat osmihodinovku v práci, když se nic neděje a šéf je v trapu. Nejdřív se to trochu vleklo, ovšem jen do okamžiku, kdy za barelem proběhla docela odvážná šedesát devítka. Snad jen škoda, že všechny byly chlupatý a jen pár jich bylo vyholených. A taky že jsem vůbec nezahlíd kozy ..(16.1.2018)

Super film, akce střídá akci a rozhodně nenudí. Chválím tvůrce zejména za výběr lokací. Takový rozsah nepojmou ani bondovky.(19.1.2018)

Na začátek musím jen podotknout, že by film mohl mít pomalejší tempo, jinak skvělá práce s charaktery postav (na které se také podepsalo špičkové obsazení) a jejich příběhy. Úžasná zápletka a naprosto prvotřídní scény (hlavně ty akční). Plusem je také postupné rozuzlení zápletky a vývoj postav. Děj je lineární a poměrně prostý, své si však najde i skušenějíší a intelektuálně založený divák.(4.12.2017)

Film splnil i už tak vysoká očekávání.(17.1.2018)

Baa Baa Land splnil mé očekávání, bavil mě více, než La La Land. :o))(30.1.2018)

uff. nepopsatelné. člověk nespustí oči od začátku do konce. Konečně mě něco chytlo za srdíčko.(13.1.2018)

Chytne a nepustí. Popcorn si nekupujte, v té smršti akce stejně nebudete mít čas ho konzumovat.(13.1.2018)

Metaforicky poňať dej zo psychologického hľadiska sa divákovi nie často vydarí, avšak tento masterpiece chytí za srdce čo i len najzatrpnutejšieho kritika. Vhodné aj pre rodiny s deťmi 100%(9.3.2018)