Baa Baa Land

Velká Británie, 2017, 480 min

Režie:

Garth Thomas

PinokKio

Návod, jak ideálně zužitkovat osmihodinovku v práci, když se nic neděje a šéf je v trapu. Nejdřív se to trochu vleklo, ovšem jen do okamžiku, kdy za barelem proběhla docela odvážná šedesát devítka. Snad jen škoda, že všechny byly chlupatý a jen pár jich bylo vyholených. A taky že jsem vůbec nezahlíd kozy .. ()

hrona

Super film, akce střídá akci a rozhodně nenudí. Chválím tvůrce zejména za výběr lokací. Takový rozsah nepojmou ani bondovky. ()

comicsMax

Na začátek musím jen podotknout, že by film mohl mít pomalejší tempo, jinak skvělá práce s charaktery postav (na které se také podepsalo špičkové obsazení) a jejich příběhy. Úžasná zápletka a naprosto prvotřídní scény (hlavně ty akční). Plusem je také postupné rozuzlení zápletky a vývoj postav. Děj je lineární a poměrně prostý, své si však najde i skušenějíší a intelektuálně založený divák. ()

simi78

Nejzáživnější film co jsem viděl za posledních pár let. Porovnatelný s pocitem který zažije malý klučina při prvním shlédnutí transformerů. ()

vmkvmh

Metaforicky poňať dej zo psychologického hľadiska sa divákovi nie často vydarí, avšak tento masterpiece chytí za srdce čo i len najzatrpnutejšieho kritika. Vhodné aj pre rodiny s deťmi 100% ()