Kingova pomsta

• Francie

Message from the King

Thriller

USA / Velká Británie / Francie / Belgie, 2016, 102 min

Už nečakám, že by sa Fabrice du Welz naplno vrátil do svojej filmárskej tvorby spred x rokov, kedy divákov pôsobivo ničil psychologickým terorom v "Calvaire" a "Vinyan", no ani tento temný thrill nebol na zahodenie. Ale stále by som však od takéhoto tvorcu videl radšej niečo menej konvenčné než predvídateľnú naháňačku za pomstou, akých sa od "Taken" čias stále točia kvantá.(6.8.2017)

• SeBig

Tohle pátrání mě fakt nebavilo. Ještě k tomu ta uřvaná rajda.(3.8.2019)

Fabrice du Welz zatiaľ nenatočil nič, čo by ma vyslovene dostalo a nestalo sa tak ani v Kingovej pomste. Nie je to zlý akčný thriller a nájde sa tu aj zopár pôsobivých scén, príbeh o Juhoafričanovi, ktorý s reťazou v ruke zlikviduje vetvu losangeleského podsvetia je však aj v rámci frivolného akčného žánru predsa len pritiahnutý za vlasy.(15.12.2017)

Film s pochmurnou atmosférou, pomalejším tempem a pěkně zahranými hlavními rolemi. Nenudí, ale také nepřekvapí žádným zvratem 50% :)(19.12.2017)

Pokud bych se podíval na jméno režiséra, nejspíš bych do toho ani nešel, ale to by byla škoda. Jo, nejedná se o nic objevného. Jihoafričan přijíždí do LA, aby našel svojí sestru a když zjistí, že je mrtvá, vydává se po stopách jejích vrahů. Nicméně pomalejší styl vyprávění mi docela seděl, místy film nabízel hodně slušnou syrovou atmosféru a seděli mi i herci, přičemž ve vedlejších rolích se tu promenáduje slušná řádká známých jmen. Sice to není du Welzův klasický rukopis, ale tohle je mi mnohem bližší, než jeho předešlé psychokousky. 70%(19.11.2017)

Tak Fabrice se neuvěřitelně zlepšuje,po Coltu 45 tady máme filmek o pomstě s nějakou akcí,ale hlavně je to plný emocí a vzteku ,a protože já miluju dobře natočený filmy o pomstě,tak tohle bylo,i přes svoje chvílema pomalejší tempo,přesně pro mě.Pochvala i pro pěknej casting.80%.(19.11.2017)

• Johnny.ARN

Čávo by tam neprežil ani deň. Aj keď bol, kto bol. 1 z 5(12.12.2017)

• JohnSmith

Nebylo to špatné, ale naprosto zbytečné. Nic neříkající thriller na který po titulkách hned zapomenete. Krom toho je to dost roztahané.(26.12.2017)

Chadwick Boseman jako tichý drsňák, který je na stopě vrahů své sestry. Takové zajímavě pomalé, ale vlastně nijak odlišné od tuny podobných filmů. Teda až na to obsazení, kdy se snad v každé větší roli mihnul někdo známý.(12.2.2018)

Poměrně nenápadité a poměrně neoriginální. Řekněme, že dostanete chuť na pivo a dáte si...pivo. Na další už ale chuť nemáte a vlastně nevíte, jestli jste si vůbec měli dávat to první. No ale tak už ho člověk jednou vypil, tak asi úplně špatný nebylo. Zbytečně komplikovaná metafora na zcela jednoduchý, zaměnitelný, žánrový film. Ale ty tři to dá.(23.8.2017)

Ale jo, celkem koukatelný thriller, který určitě neurazí. 60%(25.12.2017)

• Kushina

Film, který nemá nikterak příjemnou atmosféru a vše se tam děje tak nějak nevypočitatelně. Žádný zvrat a celkem jednoduchý příběh. Konec jsem nechápal proč byl jako detektiv, tím film ztratil ještě víc na kvalitě. Docela nuda. 45%(31.8.2018)

Pomsta je vždy sladká, sestra je mrtvá - zabiju vás všechny. Rodina je rodina a ten kdo se do ní sere, musí počítat že se vždy najde někdo, kdo to nenechá jen tak. Oko za oko, zub za zub, smrt za smrt...(25.12.2017)

Nenudí, ale také nepřekvapí ....(20.1.2018)

• johnsnow

No takže máte k dispozícii na riť scenár, ktorý nie je akčný, ani thrilerový ani dramatický. Jak nalákať ľudí aby sa na to kukli? Nadrbať tam plejádu známych hercov ktorý síce nebudú mať čo hrať ale aspoň pritiahnu ľudí. Presne to je aj dôvod prečo som sa kukol na film. Ale tak debilný film s tak debilným záporákom a hlavným hrdinom ktorému by ste za jeho kamenný ksicht vystrelili mozog z gebuli som nečakal. Proste o ničom film, a jediné čo za to stojí je nápad mlátiť nepriateľov reťazou z bicykla. 2* dám pár scén a súboje hoc ich bolo jak šafránu fajn. A záverečných 20 minút je totálne debilných.(24.2.2018)

• argo.smile

Celkom som sa tešil a po skončení som zíval nudou...(10.7.2018)