Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když Jihoafričan Jacob King ztratí kontakt se svou mladší sestrou, vydá se do Los Angeles, aby ji našel. Během jediného dne nachází znepokojující důkazy, podle kterých jejímu zpackanému životu vládl sex, drogy a tajemství. Navzdory varováním, aby se vrátil domů, vyráží Jacob do podsvětí města andělů, aby zjistil, co se s jeho sestrou skutečně stalo. (CinemArt)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (25)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Na památku Bosemana, který dnes zemřel jsem si pustil tento film (nechtělo se mě dívat na Black Panthera chtěl jsem něco nového) a teda žádná hitparáda. Chlápek cestuje z Jižní Afriky do Los Angeles za sestrou, která má problémy tam zjistí, že něco posrala a snaží se ji najít. Film má více zpomalovaček než celá Justice League a celkově v žánru revenge patří k těm slabším. Navíc na to, že měl tu sestru tak rád tak si na ni pamatuje jen jednu vzpomínku jak běhá po pláži, která se opakuje minimálně 4 krát což je smutné. P.s. ten kluk měl rád asi pedofily , když místo , aby šel se svým tátou utekl kamsi do prdele. 40 procent ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $10miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $315,132▐ Neviem ale Chadwick Boseman mi ako si zapasoval do takýchto drsnejších polôh. Tu ako pomstiteľ z reťazou v rukách likviduje podsvetie a to razantne. Za to čo napáchali jeho blízkym. Vcelku drsný thriller má dosť solídne obsadenie (Evans, Molina, či aj Teresa Palmer) a príbeh o pomste má riadne grády. /70%/ ()

Reklama

Troniq 

všechny recenze uživatele

Reálně podaná nasranost a touha po pomstě. Komorní, snadno uvěřitelné dílko, které si na nic nehraje a nedělá z tajemného hlavního hrdiny nesmrtelného nadčlověka. Pomalé tempo dává šanci přenést se do temných míst LA a omezuje zároveň přemýšlení co je a není možné, protože snímek vypadá opravdu hodně autenticky. Cením řetěz jako originální zbraň, místo samopalů a jiných nesmyslů na efekt, co dělaj ostatní filmy na podobné téma prázdnýma popkornovkama. Hodně poctivé 4 hvězdy, místní hodnocení jen dokazuje, jak chce většinovej divák konzumovat a na nic nečekat... ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Už nečakám, že by sa Fabrice du Welz naplno vrátil do svojej filmárskej tvorby spred x rokov, kedy divákov pôsobivo ničil psychologickým terorom v "Calvaire" a "Vinyan", no ani tento temný thrill nebol na zahodenie. Ale stále by som však od takéhoto tvorcu videl radšej niečo menej konvenčné než predvídateľnú naháňačku za pomstou, akých sa od "Taken" čias stále točia kvantá. ()

Bragi66 

všechny recenze uživatele

Průměrný revange akčňák, kdy černoušek z JAR přijede hledat a pak i pomstít sestru, která se prodávala, a ještě se snažila si přivyděalt jako vyděračka. Děj má pochybné motivy a nepravděpodobnost úspěchů hlavního hrdiny (i když jtam u nich doma je policistou). Není mi jasná motivace tvůrců - tak on mstí svoji sestru, na níž si vzpomína jen ve střihu, jak s ní běží  po pláži, ale ona se mezitím stala prostitutkou a snažila se ještě přivydělat si vydíráním zlejšů. Vypadá to, že hlavní hrdina se mohl úspšně pomstít, protože američtí zlejši jsou asi úplně blbí a on je doma v černouškově šerlok všech megretů. Vcelku se to sice dá vidět, ale vyžadje to tolerantního diváka. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Celosvětová premiéra proběhla 8. září 2016 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (BMW12)
  • Natáčelo se v Kalifornii (Los Angeles, Glendale, Beverly Hills, Topanga) a v Jihoafrické republice (Kapské Město). (BMW12)

Reklama

Reklama