One Piece '3D2Y': Âsu no shi o koete! Rufi nakamatachi no chikai (TV film)

• Austrálie

One Piece '3D2Y'

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2014, 108 min

Naojuki Itó

Předloha:

Eiichiro Oda (komiks)

3D2Y: Overcome Ace’s Death! Luffy’s Vow to his Friends je špeciál, ktorý sa venuje obdobiu dvoch rokov, ktoré anime preskočilo, počas ktorých Luffy trénoval na ostrove Rusukaina. Teda konkrétne sa venuje len jednej udalosti, čo je i najväčšia slabina špeciálu. Nepriateľská pirátska posádka nie je vôbec zaujímavá a tak dej celkom nudí. Je tu pár zaujímavých a vtipných momentov, ale na tých 108 minútach je ich málo. Slabšie 3*(21.8.2017)

• Kimkong

Vzhledem k tomu, co všechno na hlavního padoucha poslali. Shichibukai i samotný Akainu, mělo se tedy jednat o jednu z nejsilnějších postav vůbec. Přesto si s nimi Slamák poradil celkem snadno, téměř sám. Za mě zbytečně moc flashbacků. Zbytečně moc natlačených postav. Buggy, Mihawk. Plus samozřejmě za Hancock. Od Ipelu a Amazonu, neměla takový prostor. Přes to všechno se z filmu dalo vytěžit mnohem více. Rozhodně slabší jak Strong Wolrd, kde měl být stejně OP protivník.(17.12.2017)